Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Kúpeľňové trendy 2015

Veľtrh Cersaie v talianskej Bologni je sviatkom kúpeľňového vybavenia, ktorý určuje trendy na nadchádzajúcu sezónu a je vždy s napätím očakávané odbornou i laickou verejnosťou. Pre produktové špecialistov a dizajnérov je jeho návšteva kľúčovou pri hľadaní nových výrobkov pre obohatenie ponuky najmä v sortimente obkladov a dlažieb. Hľadajú inšpiráciu, smer, ktorým sa vývoj uberá. Rovnako tak je tomu aj u nás.
Návštevou veľtrhu cesta k vystaveniu noviniek začína. V SIKU chceme ponúknuť zákazníkom nielen aktuálne dizajn, kvalitné prevedenie, ale aj priaznivú cenu. Z radu skíc, štúdií a variantov možných kombinácií sme vybrali tie najlepšie. Pripravujeme prezentácie nových vzorových kúpeľní na našich predajniach. Atraktívne a inšpiratívne ponuku noviniek predstavíme v apríli súčasne s novým katalógom.

Na čo sa môžete tešiť a kam sa dizajn obkladov a dlažieb uberá? Zjavný je stále výraznejší návrat k inšpiráciu prírodou a to ako vo farebnosti, tak i napodobenie materiálov v textúre dlažieb a obkladov. Prevažujú pokojné jemné tóny a členenie interiéru do veľkých jednoduchých farebných plôch. Oživenie je dosiahnuté použitím štruktúrovaných, reliéfnych obkladov v tóne blízkom základnej farbe. Interiéry, ale rozhodne nie sú nevýrazné. Bežné sú neobvyklé kombinácie materiálov a použitie jasné farebnosti, ako akcentu.

Viac o trendoch čítajte tu.

Sdílejte na