Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

NOVINKA: Štýlové koncepty pre vašu kúpeľňu

Zvoľte si štýl, v ktorom zariadite vašu novú kúpeľňu. Štýl, ktorý máte radi, ktorý vás príjemne naladí a pocitovo znásobí vašu relaxáciu. Výber záleží len na vás.

Aby ste sa v kúpeľni cítili naozaj dobre, bola pre vás skutočnou oázou relaxácie, miestom pre ničím nerušený odpočinok po náročnom dni, mala by byť aj vhodne zladená. Vo vami zvolenom štýle, ktorý máte radi.

Páčia sa vám veselé farby alebo ste naopak priaznivcom skôr tlmených tónov? Obľúbili ste si romanticky ladený interiér s retro doplnkami alebo vás oslovuje skôr vidiecky štýl, kde hlavnú úlohu hrá drevo a kameň? Pripravili sme pre vás unikátne kúpeľňové koncepty, ktoré vás iste zaujmú. Nechajte sa inšpirovať. Každý podľa svojho vkusu.

Chceme, aby vaša kúpeľňa mala štýl a pôsobila harmonicky. Celé vybavenie kúpeľne, od zariaďovacích predmetov, sanitárnej keramiky až po dizajn vodovodných batérií, sme zladili s obkladmi na stenách a dlažbou, vo vybranom štýle. Nezabudli sme ani na vhodne zvolené kúpeľňové doplnky.

Nechajte sa inšpirovať našimi štýlovo zariadenými kúpeľňami:

 

Tipy na múdre riešenia pre vašu kúpeľňu:

Ako súčasť kúpeľňových konceptov pre vás naši odborníci pripravili aj zaujímavé tipy, vychytávky a možnosti, ako vybavenie kúpeľne čo najlepšie skombinovať, aby výsledný efekt stál za to. Aby riešenie vašej novej kúpeľne bolo dokonale funkčné bez ohľadu na veľkosť priestoru a všetko spolu príjemne ladilo.

Budeme radi, keď pri zariaďovaní využijete i niektorú z chytrých vychytávok, ktoré pre vás naši odborníci starostlivo vyberali.
Prinášame vám zaujímavý TIP, ako sa vysporiadať s nie práve veľkým priestorom, ktorý pre kúpeľňu máte:

Ak máte malú kúpeľňu, kde každý ušetrený centimeter naviac je výhrou, iste oceníte napríklad šikovné riešenie sprchovacieho kúta, ktorého dvere pohodlne zložíte až úplne k stene (predpokladaný termín naskladnenia je 29.7. 2016).  Alebo sušiak na bielizeň, ktorý jednoducho zložíte až ku stene, keď ho práve nie je treba. Nikde a nič nezaberá miesto navyše.

     

Veríme, že nové kúpeľňové koncepty sa stanú inšpiráciou pre zariaďovanie vašej novej kúpeľne. 

Tešíme sa na vašu návštevu v sieti predajní SIKO, kde si môžete prezrieť nové koncepty priamo na vzorových kúpeľniach, ako aj rad ďalších noviniek z našej širokej ponuky nielen kúpeľňového vybavenia.


Sdílejte na