Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Ako by mohla vyzerať vaša kúpeľňa snov?

Inšpirujte sa štýlovo zariadenými kúpeľňami. Vyberte štýl, ktorý máte radi, ktorý vás príjemne naladí a pocitovo znásobí vašu relaxáciu.

Miesto pre dokonalý relax

Aby ste sa v kúpeľni cítili naozaj dobre, bola pre vás skutočnou oázou relaxácie, miestom pre ničím nerušený odpočinok po náročnom dni, mala by byť aj vhodne zladená. Ako farebne, tak vo vami zvolenom štýle, ktorý máte radi.

Obľúbili ste si romanticky ladený interiér s retro doplnkami, alebo vás oslovuje skôr vidiecky štýl, kde hlavnú úlohu hrá drevo a kameň? Páčia sa vám veselé farby? Láka vás atmosféra francúzskeho vidieka alebo naopak vyhľadávate napr. industriálnu strohosť? U nás si určite nájdete to "svoje". Každý podľa svojho vkusu.

Inšpirujte sa našimi unikátnymi kúpeľňovými konceptami, ktoré sme pre vás pripravili a novo rozšírili o ďalšie vybrané štýly v zariaďovaní, ako napr. Industrial, Provence, zámocký štýl a iné. Iste vás zaujmú.

TIP: Zariaďte si kúpeľňu podľa Feng Shui, ktorá bude zdrojom novej energie a oázou pokoja. Známa dizajnérka a odborníčka na učenie Feng Shui vám poradí, ako na to. Pozrite sa na video

 

Vyberte si štýl, ktorý máte radi

Celé vybavenie kúpeľne od zariaďovacích predmetov, sanitárnej keramiky, až po vodovodné batérie i doplnky, sme zladili s obkladmi na stenách a dlažbou. Všetko s jednotiacimi prvkami vo vybranom štýle. Celkový dojem potom pôsobí naozaj harmonicky.

Do tvorby kúpeľňových konceptov sme zapojili popredných výrobcov, dizajnérov aj dlhoročné skúsenosti našich odborníkov. Výsledok stojí za to. Pozrite sa... 

Nechajte sa inšpirovať našimi štýlovo zariadenými kúpeľňami. 

 

 

Veríme, že vás nové kúpeľňové koncepty zaujmú a budú vás inšpirovať pri zariaďovaní vašej novej kúpeľne snov.

V kúpeľniach sme ako doma.Tešíme sa na vás v sieti predajní SIKO.

SIKO tím

Pozrite sa na koncept Industrial kúpeľňa Pozrite sa na koncept Feng Shui kúpeľňa Pozrite sa na koncept Provence kúpeľňa Pozrite sa na riešenie Bezbariérová kúpeľňa Pozrite sa na riešenie Malá kúpeľňa Pozrite sa na koncept Country kúpeľňa Pozrite sa na koncept Drevená kúpeľňa Pozrite sa na koncept Kamenná kúpeľňa Pozrite sa na koncept Farebná kúpeľňa Pozrite sa na koncept Zámocká kúpeľňa Pozrite sa na koncept Romantická kúpeľňa Pozrite sa na koncept Kúpeľňa Geometrica
Sdílejte na