Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Retro koncept pre vašu kúpeľňu

Nechajte sa unášať na vlnách retro. 

Vytvorili sme ucelený retro koncept pre vašu kúpeľňu, zladený vo všetkých smeroch.

 Dokonalý návrat do čias dávno minulých.

Výrazný solitér - luxusné vaňa s ozdobnými nožičkami umiestnená do priestoru, oválna zrkadlá, zaoblené tvary a ozdobná noblesné nôžka pod umývadlom. Bohaté zdobenie by nemalo chýbať ani na nábytku. Taká je kúpeľňa v retro štýle. Retro atmosféru podčiarkne aj farba stien - pruhované zdobenie či drobný kvetinový vzor, často v kombinácii s bielou farbou alebo imitáciou dreva.

Ondřej SochorAko zladiť vybavenie v kúpeľni?

“Aby výsledný efekt kúpeľne bol dokonalý vo všetkých smeroch, doporučujeme zladiť obklady, dlažbu aj nábytok a ostatné zariaďovacie predmety v rovnakom štýle - teda retro.”

Ondřej Sochor - riaditeľ nákupu

TIP: Po kliknutí na ikonuIkona - Košíkmôžete prejsť na produkt do e-shopu. Ak prejdete myšou na ikonuIkona - Lupazískate k produktu ďalšie tipy a informácie.

Retro kúpeľňa - koncept Ricordi 

Retro kúpeľňa - koncept Ricordi 

Retro kúpeľňa - koncept Ricordi 

Kúpeľne v imperiálnym štýle, s výraznými solitéry, vyžadujú priestor.

Retro štýlovo však môžete vybaviť aj malú kúpeľňu, a to vhodnými doplnkami ako je napr. zrkadlo vo zdobenom ráme. 

Pripojte sa aj vy k stále obľúbené retro vlne a vytvorte si dokonale vyladenú kúpeľňu.

Radiátor Ricordi - prejsť na produkt Umývadlo Ricordi - prejsť na produkt Umývadlová batéria Ricordi - prejsť na produkt TIP: Tieto retro kohútikové batérie sú totiž vybavené modernými keramickými kartušami, ktoré umožňujú otočiť iba ¼ otáčky rukoväte k úplnému otvoreniu a uzavretiu prívodu vodu, čo je užívateľsky veľmi príjemné. Dostupné tiež v iných farbách. TIP: Pre prevedenie ako samostatne stojaci batérie doporučujeme dokúpiť set pre Podlahové napojenie k vaňovej bat. NOHYOPTIMA, 259,00 € - prejsť na produkt Vaňová batéria Ricordi - prejsť na produkt
Obklady Ricordi - prejsť na produkty Dlažba Country khaki - prejsť na produkt WC kombi Ricordi - prejsť na produkt Vaňa Ricordi - prejsť na produkt TIP: Výrazne zdobené nožičky oblých tvarov vo viktoriánskom štýle. TIP: Atmosféru zašlých časov navodíte dlažbou s imitáciou dreva či kameňa. TIP: Retro štýl umocní umývadlo na noblesné ozdobné nohe.
Sdílejte na