Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Katalóg KÚPEĽNE 2016/2017 je vonku!

Chytí vás až do poslednej stránky. Plný noviniek pre vašu kúpeľňu.

Vážení zákazníci,

práve vychádza náš zbrusu nový katalóg SIKO KÚPEĽNE. Takmer 500 strán, plných noviniek a trendov pre vašu kúpeľňu snov. Nechajte sa inšpirovať!

Zalistujte si. Prezrite si všetky novinky sezóny 2016/2017, ktoré sme pre vás starostlivo vyberali. Nielen v obkladoch, dlažbách, sanitárnej keramike, ale aj v ponuke vodovodných batérií, v kúpeľňovom nábytku a doplnkoch.

Katalog kúpeľne 2016/2017

 

EXTRA TIP: Kúpeľňové koncepty

Chceme, aby vaša kúpeľňa mala štýl a pôsobila harmonicky. Vytvorili sme ucelené kúpeľňové koncepty. Celé vybavenie kúpeľne zladené práve s obkladmi a dlažbami! Naši odborníci vám poradia zaujímavé tipy, vychytávky a ukážu možnosti, ako zariadiť štýlovú kúpeľňu, zladiť všetko od obkladov na stenách, dlažby, cez sanitárnu keramiku, vodovodné batérie až po kúpeľňové doplnky tak, aby všetko spolu príjemne ladilo. Všetko v jednotnom dizajnovom štýle.
Či už ste priaznivci retro dizajnu, máte radi farby, hravosť, alebo ste si obľúbili napríklad kúpeľňové vybavenie v štýle country, u nás si nájdete to "svoje".

Koncepty pre vašu kúpeľňu

 

Súťažte s nami a vyhrajte až 4 000 €

Tento rok oslavujeme! A vy od nás dostanete darček - Veľkú narodeninovú súťaž
Už 25 rokov sa snažíme byť vaším spoľahlivým a inšpiratívnym partnerom pre tie najefektívnejšie riešenia vašej kúpeľne. Svedčí o tom nielen váš záujem o náš tovar, ale aj tisíce kúpeľní, ktoré sme vám za posledné roky zrealizovali na kľúč.

Množstvo zákazníkov často rieši novú kúpeľňu spolu s kuchyňou naraz. Preto našu ponuku významne rozširujeme práve o sortiment kuchýň. Už čoskoro tak budete mať jedinečnú možnosť vybrať si kúpeľňu i kuchyňu pod jednou strechou, v Siku. Veríme, že sa vám kuchyne budú páčiť a nájdu si mnoho spokojných zákazníkov. Čoskoro budete môcť zapojiť do tejto súťaže aj svoju kuchyňu od SIKO.

Pošlite nám fotky vašich kúpeľní a novo aj kuchýň od SIKO a ukážte, akú z nich máte radosť. Tú vám ešte zväčšíme atraktívnou výhrou, ktorú môžete získať.
Čím originálnejšia a kreatívnejšia fotka bude, tým väčšiu radosť urobíte nám i sebe :-)


Viac o súťaži nájdete na www.siko.sk/sutaz

Nakupujte i on-line

Neustále vylepšujeme aj naše webové stránky, aby ste sa v rozsiahlej ponuke dobre orientovali. Ak preferujete on-line nakupovanie, môžete k svojim nákupom využiť náš rozsiahly e-shop. Naozaj je z čoho si vyberať.

Nenechajte si ujsť novinky v kúpeľňovom vybavení. Objednajte si nový katalóg rovno do vašej poštovej schránky. Od 26. 4. 2016 budú nové katalógy distribuované do predajnej siete SIKO. Veríme, že nový katalóg, so všetkými novinkami, bude zdrojom inšpirácie nielen pre vašu kúpeľňu!

Tešíme sa na vás v sieti predajní SIKO.

SIKO tím

Sdílejte na