Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Dokonalá imitácia dreva.

Nebojte sa siahnuť po "drevených" obkladoch i podlahe, v keramickom prevedení.

Ak máte radi drevo, ale váhate ho použiť do prostredia, ako je kúpeľňa (kvôli vode a vlhku) alebo tam, kde predpokladáte väčší pohyb a zaťaženie, nebojte sa siahnuť po alternatíve. "Drevený" obklad aj podlaha v podaní keramického prevedenia s viac ako precíznou imitáciou dreva, jeho farieb, kresby, textúr. So stále väčšou obľubou si do svojich domovov vyberáme dlažbu vo vzhľade, ktorý pripomína dosky či parkety.

Pretrvávajúcim trendom sú veľkoformáty až 30x120cm s nespočetným množstvom farebných kombinácií od svetlej brezy, orieškovo hnedej, medovej cez exotický teak až po tmavú, čokoládovú alebo black pine. Výnimkou nie sú ani farebné-morené varianty, imitácia páleného dreva či umelo zostarnutého, so známkou patiny.

Nechajte sa inšpirovať.


Vyberáme z noviniek:

séria TIMBER NATURALAko prírodné drevo s jemne vykreslenými detailmi a reliéfným povrchom. 

      

 

séria TIMBER DESIGNVerná imitácia zostarnutého dreva. Vďaka technológii digitálnej tlače dovoľuje vykresliť aj tie najjemnejšie vzory.

  

 

séria BARN WOODObjavte čaro prekreslených detailov. Táto séria sa vyznačuje vysokým stupňom odtieňového kolísania, čo zabezpečuje dokonalú imitáciu dreva. Súčasťou dizajnu dlažby sú aj meniace sa kresby rezu. Výsledný vzhľad je tak jedinečný. Každý kus dlažby má originálnu kresbu.

Ak chcete oživiť interiér niečím nevšedným, siahnite namiesto po klasickom obdĺžniku či štvorci, po hexagóne. Pravidelné šesťuholníky vytvoria zaujímavý a originálny vzhľad, tvarom pripomínajúci včelie plásty.

Viac inšpirácie pre kúpeľne vo vybraných štýloch nájdete tu. Vyberte si kúpeľňu snov. Vytvorte z nej miesto pre dokonalý oddych a relaxáciu po náročnom dni.

 

Siahnite po drevodekore aj pri plánovaní novej kuchyne

Aby vám všetko v interiéri ladilo, siahnite po drevodekore aj pri plánovaní novej kuchyne. Kombinujte s jemnou vanilkou alebo svetlými tónmi sivej.
Ak máte radi výrazné farby, siahnite napríklad po bordó či elegantnej slivkovo modrej. Pre skutočných fajnšmekrov je čierna v ultra vysokom lesku.

Pozrite sa:

  SIKO kuchyně EASY Conny

SIKO kuchyně Easy Sandra  SIKO kuchyně EASY Fatma  

 

Veľká narodeninová súťažTIP: Hľadáme kúpeľňu či kuchyňu sezóny, plnú radosti!

Máte už novú kúpeľňu či kuchyňu od SIKO alebo ju práve plánujte zaobstarať? Zapojte sa do veľkej narodeninovej súťaže SIKO a získajte späť až 100% z hodnoty nákupu vašej novej kúpeľne lebo kuchyne. Viac o súťaži nájdete tu.


 

 Tešíme sa na vašu návštevu v sieti predajní SIKO.

 

Sdílejte na