Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

SIKO ocenenia

SIKO medzníky  |  SIKO ocenenia  |  Katalógy 

Českých 100 nejlepších 2014

Českých 100 najlepších 2014

SIKO KÚPEĽNE obsadila 7. pozíciu v rebríčku "Českých 100 najlepších".

Na Pražskom hrade sa 28.11. 2014 konalo slávnostné vyhlásenie súťaže "Českých 100 najlepších", ktorej cieľom je v celonárodnom meradle nájsť a vybrať slovenské firmy, ktoré dosahujú vynikajúce či mimoriadnych výsledkov. Spoločnosť SIKO KÚPEĽNE, oproti minuloročnému umiestnenie na 69.místě v rebríčku, tento rok urobila obrovský posun a umiestnila sa na 7. mieste rebríčka!

Aktuálny rebríček "Českých 100 najlepších 2014" nájdete tu.

Súťaž každoročne organizuje paneurópska spoločnosť Comenius.

 

TOP 25 žen

TOP 25 žien českého biznisu 2014

Zakladateľka a generálna riaditeľka firmy SIKO KÚPEĽNE Jaroslava Valová má vo svojich osmašedesáti rokoch toľko energie, ze by ju mohol závidieť človek o generáciu mladší.

V desiatom ročníku ankety TOP 25 žien slovenského biznisu získala tretie miesto. Spoločne so svojimi deťmi vybudovala jednu z najúspešnejších firiem v Česku na Slovesnku.

Hospodárske noviny vyhlásili anketu TOP 25 najvýznamnejších žien českého biznisu tento rok už desiatykrát. Opäť 25 najvýznamnejších podnikateliek manažérok vyberala odborná porota.

 

Manažerka roku 2013

Manažérka roka 2013 v ČR

Na pražskom Žofíne sa včera konalo slávnostné vyhlásenie 21. ročníka prestížnej súťaže MANAŽÉR ROKU.

Za najlepšiu manažérku roka bola Národnou porotou zvolená
"Získané ocenenie je ocenením celej spoločnosti SIKO a predovšetkým práce všetkých spolupracovníkov", sama dodáva.

SIKO, pod vedením J. Valovej, sa počas 23 rokov rozrástlo z "manufaktúry" v juhočeských Čimeliciach na sieť 47 predajní po celej Českej republike a na Slovensku. Práve expanzia na Slovensko bola významným krokom, ktorá priniesla spoločnosti nielen rast predajnej siete, ale aj tržieb.

Forbes

Český úspech SIKO 2014

Prvý exkluzívny rebríček TOP 50 najväčších českých rodinných firiem. "Ako vydupať z nuly jednotku na trhu a zariadiť, aby tu bola aj za 20 rokov"?

Čítajte viac v májovom vydaní českého magazínu FORBES.

 

Podnikatelka roku 2013

EY Podnikateľ roka 2013 v ČR

Jaroslava Valová, generálna riaditeľka, majiteľka a zakladateľka spoločnosti SIKO KÚPEĽNE a.s., bola porotou vybraná medzi päť finalistov celonárodnej súťaže EY podnikateľ roka 2013 a zároveň získala titul EY Podnikateľ roka 2013 mesta Prahy a Stredočeského kraja.

"Prvé pocity z tohto ocenenia sú dojatie, tak trochu tréma, ohliadnutie sa späť za celým naším podnikaním. Isté je, že bez rodinnej súdržnosti a podpory mojich detí, ktoré sa dnes už podieľajú na riadení spoločnosti, ale tiež bez podpory všetkých spolupracovníkov a partnerov by sa naša firma nemohla rozvíjať tak úspešne," oznámila svoje prvé dojmy po prevzatí ocenenia Jaroslava Valová.

 

TOP 25 žen českého byznysu 2012

TOP 25 žien českého biznisu 2013 v ČR

Generálna riaditeľka SIKO KÚPEĽNE Jaroslava Valová získala 6. miesto v prestížnej ankete TOP 25 žien českého biznisu a zároveň sa stala „Skokankou roka 2013“.

Jaroslava Valová k tomu dodává:
„Ocenenie, ktoré som včera získala, je nielen mojím ocenením. Stojí za ním poctivá práca Sikáčov a Sikáčok, aktívna účasť partnerských firiem na budovaní siete predajní, mnohých verných veľkoobchodných i maloobchodných zákazníkov a v neposlednom rade rodina, ktorá ma podržala vo všetkých kritických chvíľach. Že si náš SIKO-úspech začína všímať odborná i laická verejnosť, je spoločným dielom nás všetkých a ja za to všetkým ďakujem.“

Czech TOP 100 2013

SIKO patrí medzi Českých 100 najlepších

V rámci 18. ročníka súťaže Českých 100 najlepších sa spoločnosť SIKO KÚPEĽNE umiestnila na 69. mieste.

 

Lady pro 2012

LADY PRO 2012

Majiteľka a predsedníčka dozornej rady spoločnosti SIKO KÚPEĽNE Ing. Jaroslava Valová získala na konci novembra čestný titul LADY PRO 2012, udelený už po sedemnásty raz výnimočným ženám z českého biznisu, politiky či spoločenského a umeleckého života. Jaroslava Valová sa tak ocitla v spoločnosti takých osobností, akými sú napríklad predsedníčka Poslaneckej snemovne Parlamentu ČR Miroslava Němcová, lekárka a riaditeľka IKEMu Eva Syková, architektka Eva Jiřičná alebo manažérka Libuše Šmuclerová, ktoré získali ocenenie v predošlých rokoch.

 

Sdílejte na