Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Prečo SIKO

Čím sa líšime od ostatných obchodných firiem s kúpeľňovým vybavením? Čo robí náš predajný koncept jedinečným? V čom sme najlepší? Čím nás konkurencia kopíruje? Ak vás zaujímajú odpovede na tieto otázky, dozviete sa ich nižšie.

SIKO inšpiruje

Jednou z najväčších predností našej firmy je možnosť načerpania skutočne maximálnej inšpirácie pre vašu kúpeľňu priamo v každej vzorkovni, a to vďaka desiatkam a stovkám vystavených kúpeľní, ktoré sú vybavené kompletným sortimentom zariaďovacích predmetov a majú dostatočné inšpiratívne rozmery. U nás nenájdete vystavené kúpeľne bez nápadu s pôdorysom 0,5 m2. My vám nebudeme ponúkať vaňu iba z katalógu. U nás si ju najprv obzriete, vyskúšate, a až potom sa rozhodnete, či je tá pravá pre vás.

SIKO šetrí vaše peniaze

Búrame mýty o tom, že kvalitný obklad sa dá zaobstarať iba za 25 EUR za m2 a viac. Búrame mýty, že kvalitnú značkovú vodovodnú batériu kúpite minimálne za 170 EUR. Zároveň ručíme, že i pri voľbe menej cenovo náročných výrobkov dokážeme uspokojiť vašu túžbu obklopiť sa kvalitnými značkovými výrobkami. Snažíme sa ponúkať inšpiráciu nielen pre „horných 10-tisíc“, ale i pre „dolných päť miliónov“.  
 
Dokážeme sa však postarať aj o klientov, ktorým ide predovšetkým o najvyššiu kvalitu ponúkaného tovaru a služieb – na tento účel je tu naše špeciálne VIP oddelenie. Pre našich zákazníkov máme navyše pripravený zaujímavý systém množstevných zliav.

SIKO šetrí váš čas

Mnoho predajcov kúpeľní ponúka „kompletný“ sortiment. Iba SIKO je však schopné ponúknuť vám naozaj kompletný sortiment bez nutnosti tieto výrobky kupovať „z druhej ruky“. Obrovské skladové zásoby nám umožňujú uspokojovať potreby zákazníkov v čo najkratších možných termínoch. Dostupnosť tovaru je pre nás prioritou.

SIKO KÚPEĽNE: najväčší predajca kúpeľňového vybavenia v SK a ČR a dôležitý partner najvýznamnejších výrobcov

Ako najväčší predajca kúpeľňového vybavenia v SK a ČR sú SIKO KÚPEĽNE aj partnerom najvýznamnejších výrobcov sortimentu kúpeľní na Slovensku a v Česku. Medzi tieto firmy patrí výrobca obkladov Lasselsberger, výrobca sprchovacích kútov a vaní RAVAK a výrobcovia sanitárnej keramiky JIKA, LAUFEN a ROCA. Sme najväčším dovozcom výrobkov mnohých známych európskych firiem, ako sú napr. VITRA, HANSGROHE, GROHE atď., do Česka. Ďalšie zahraničné firmy v Českej republike, v niektorých prípadoch aj na Slovensku, výhradne zastupujeme. V sortimente obkladov a dlažieb sú to  napríklad značky Venus, Kale, Azulejo, Premium Mosaic, Fineza a Pilch, v prípade predmetov zariadenia napríklad značky Naturel, Optima, Glacera a Laguna. V SIKO KÚPEĽNE získate kúpeľňové vybavenie svetoznámych výrobcov a značiek presne podľa svojho vkusu za prijateľnú cenu.

SIKO ide s dobou

Svetové veľtrhy s kúpeľňovým vybavením v Európe, Ázii a Amerike navštevujú pravidelne naši profesionáli, ktorí sa zaoberajú výberom najnovších dizajnov na predstavenie na českom trhu. Každoročne zaraďujeme do ponuky desiatky noviniek, ktoré majú takmer 90% úspešnosť – po ich predstavení sa väčšina z nich dostane medzi bestsellery v daných sortimentoch. SIKO ponúka kúpeľne pre každého - od romantikov po minimalistov.

SIKO je najväčší na slovenskom a českom trhu

To so sebou prináša úspory z veľkosti  – tieto úspory sa týkajú nielen najnižších možných nákupných cien pri objednávkach od jednotlivých dodávateľov za desiatky miliónov ročne, ale i maximálny tlak na kvalitu všetkého nami nakupovaného tovaru, ktoré vám potom ponúkame. Za kvalitu SIKO ručí!

SIKO investuje

Investujeme nielen do budovania nových vzorkovní, ale i do obmeny prezentovaných kúpeľní v existujúcich predajniach. Každá z nich prejde niekoľkokrát za rok renováciou, vďaka čomu sme schopní zákazníkom prinášať aktuálne novinky zo svetovej ponuky.

SIKO nemá zamestnancov

SIKO v svojich radoch nemá zamestnancov, ale spolupracovníkov, na ktorých je spoľahnutie a ktorí ťahajú za jeden povraz. Naším cieľom nie je len predávať, u nás platí osvedčené:  náš zákazník, náš pán.
Sdílejte na