Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Prečo SIKO

Čím sa líšime od ostatných obchodných firiem s kúpeľňovým vybavením? Čo robí náš predajný koncept jedinečným? V čom sme najlepší? Čím nás konkurencia kopíruje? Ak vás zaujímajú odpovede na tieto otázky, dozviete sa ich nižšie.

SIKO - vízia a poslanie firmy

SIKO KÚPEĽNE & KUCHYNE je pre všetkých svojich zákazníkov spoľahlivým a inšpirujúcim partnerom. Usilujeme sa o to, aby sme boli jedinou správnou voľbou pre každú kúpeľňu či kuchyňu. Sme zohratý tím profesionálov a naším spoločným cieľom je vybudovať firmu európskeho významu.

Naším poslaním je inšpirovať každého k tomu, aby zo svojej kúpeľne vytvoril oázu pohody a relaxácie a zo svojej kuchyne spoločenský priestor pre príjemné gastronomické zážitky. Ponúkame chytré riešenia s prihliadnutím na individuálne potreby a možnosti zákazníka.

Sme výnimoční tým, že už viac ako 25 rokov tvoríme kúpeľne či kuchyne, ako keby boli naše vlastné.

SIKO inšpiruje

Jednou z najväčších predností našej firmy je možnosť načerpať skutočne maximálnu inšpiráciu pre vašu kúpeľňu priamo v každej vzorkovni SIKO, a to vďaka desiatkam a stovkám vystavených kúpeľní, ktoré sú vybavené kompletným sortimentom zariaďovacích predmetov a majú dostatočné inšpiratívne rozmery. U nás nenájdete vystavené kúpeľne bez nápadu s pôdorysom 0,5 m2. My vám nebudeme ponúkať vaňu iba z katalógu. U nás si vaňu najprv obzriete, vyskúšate, a až potom sa rozhodnete, či je tá pravá pre vás. SIKO bolo prvé na českom trhu, ktoré začalo názorne prezentovať vzorové kúpeľňové realizácie, v našom jazyku "kóje".

SIKO šetrí vaše peniaze

Búrame mýty o tom, že kvalitný obklad sa dá zaobstarať iba za 25 EUR za m2 a viac. Búrame mýty, že kvalitnú značkovú vodovodnú batériu kúpite minimálne za 170 EUR. Zároveň ručíme, že i pri voľbe menej cenovo náročných výrobkov dokážeme uspokojiť vašu túžbu obklopiť sa kvalitnými značkovými výrobkami. Snažíme sa ponúkať inšpiráciu nielen pre „horných 10-tisíc“, ale i pre „dolných päť miliónov“.  Na druhej strane sa však dokážeme postarať aj o klientov, ktorým ide predovšetkým o najvyššiu kvalitu ponúkaného tovaru a služieb – na tento účel je tu naše špeciálne VIP oddelenie ELITE BATH. Pre našich zákazníkov máme navyše pripravený zaujímavý systém množstevných zliav.

SIKO šetrí váš čas

Áno, mnoho predajcov kúpeľní vám ponúka „kompletný“ sortiment. Iba SIKO je však schopné ponúknuť vám naozaj kompletný sortiment bez nutnosti tieto výrobky kupovať „z druhej ruky“. Obrovské skladové zásoby, ktoré nemajú na trhu kúpeľní v ČR konkurenciu, nám umožňujú uspokojovať potreby zákazníkov v čo najkratších možných termínoch. Dostupnosť tovaru je pre nás prioritou.

SIKO KÚPEĽNE: najväčší predajca kúpeľňového vybavenia v SK a ČR a dôležitý partner najvýznamnejších výrobcov

Pre mnoho najvýznamnejších výrobcov kúpeľňového vybavenia je SIKO KÚPEĽNE & KUCHYNE v ČR a na Slovensku najväčším odberateľom. Medzi týchto výrobcov patria mi. firmy RAKO – obklady a dlažba, KERAMIA – kúpeľňový nábytok, RAVAK – sprchové kúty a vane, JIKA, LAUFEN, ROCA, IDEAL STANDARD – sanitárna keramika, sprchové kúty, kúpeľňový nábytok, CERESIT, MAPEI – lepidlá, škárovacie hmoty, stavebná chémia, TECE – sprchové žlaby a podomietkové nádrže, EGLO, EBIR – kúpeľňové osvetlenie. V prípade mnohých zahraničných výrobcov je SIKO KÚPEĽNE & KUCHYNE ich najväčším či výhradným dovozcom do ČR. Ide práve o firmy VENUS – španielske obklady a dlažba, KALE, EGE – turecké celosvetovo uznávané obklady a dlažba: PILCH – poľské obklady a dlažba, VitrA, VILLEROY BOCH, KERAMAG, KOLO, KEUCO – sanitárna keramika, vodovodné batérie PAFFONI (Taliansko) a HANSGROHE a GROHE (Nemecko), HUPPE – sprchové kúty, COWAY – bidetovacie sedadlá, INDA, BEMETA – kúpeľňové doplnky, STARAX – kuchynské doplnky. U niektorých zahraničných firiem či u časti ich sortimentu má SIKO KÚPEĽNE & KUCHYNE výhradné zastúpenie pre Českú republiku. Oficiálne týmto spôsobom na českom trhu reprezentujú napr. firmy Venus, Kale a Azulejo, DOM , GEOTILES, SINTESI, SLATE LITE, GRANITI FIANDRE vyrábajúce prestížne obklady a dlažbu či výrobcovia sanitárnej keramiky ROCA, LAUFEN, LECICO, IDEAL STANDARD.

SIKO KÚPEĽNE & KUCHYNE sa rovnako zaoberá vývojom, výrobou a následným predajom výrobkov vlastných značiek. Spolupracuje pritom s renomovanými českými i zahraničnými výrobcami, ktorých si starostlivo vyberá. Do kategórie vlastných značiek patrí LAGUNA – akrylátové vane, OPTIMA – vodovodné batérie a kúpeľňové doplnky, GLACERA – sanitárna keramika, ANIMA – sprchové kúty a zásteny, NATUREL – kúpeľňový nábytok, kuchyne, dvere a nábytok na mieru, FINEZA – obklady a dlažba, PREMIUM MOSAIC – sklenené, keramické a kameninové mozaiky, TRIOMINI – sanitárna keramika, sprchové kúty. V ekonomickej cenovej úrovni ponúka SIKO KÚPEĽNE široké spektrum výrobkov pod značkami Multi a S-line. SIKO je najväčšie na českom trhu, čo so sebou prináša úspory z rozsahu – tieto úspory sa týkajú nielen nejnižších možných nákupných cien pri objednávkach od jednotlivých dodávateľov, rádovo za desiatky miliónov ročne, ale i maximálny tlak na kvalitu všetkého nami nakupovaného tovaru, ktorý vám potom ponúkame. Za kvalitu SIKO ručí! 

MODERNÉ KUCHYNE v SIKU

Od roku 2016 nájdete v našej ponuke tiež vysoko kvalitné kuchyne a kuchynské linky. Modernú kvalitnú kuchyňu si vyberiete z našej ponuky SIKO KUCHYNE, či už sa jedná o plánované kuchyne alebo o sektorové kuchyne. V našej ponuke nájdete tiež drezové batériekuchynské obklady a kuchynské doplnky, rovnako ako kuchynské drezy alebo drviče odpadu

Naše kuchyne majú svoj vlastný osobitý charakter. Nájdete medzi nimi klasické zostavy, nadčasové kusy i kuchyne s vyložene moderným rázom. Jedno však naše kuchyne spája – vysoká estetická hodnota, kvalita použitých materiálov a dôraz na dômyslné riešenie a praktickosť ich dispozícií. 

Uprednostňujeme individuálny prístup ku každému zákazníkovi. Aby sme pripravili kuchynské riešenie šité na mieru práve vašim potrebám a prianiam, dohodnite si schôdzku priamo s naším odborným predajcom na www.siko.sk/schodzka.

SIKO ide s dobou

Svetové veľtrhy s kúpeľňovým vybavením v Európe, Ázii a Amerike navštevujú pravidelne naši profesionáli, ktorí sa zaoberajú výberom najnovších dizajnov na predstavenie na českom trhu. Každoročne zaraďujeme do ponuky desiatky noviniek, ktoré majú takmer 90% úspešnosť – po ich predstavení sa väčšina z nich dostane medzi bestsellery v daných sortimentoch. SIKO ponúka kúpeľne pre každého - od romantikov po minimalistov.

SIKO je najväčší na slovenskom a českom trhu

To so sebou prináša úspory z veľkosti  – tieto úspory sa týkajú nielen najnižších možných nákupných cien pri objednávkach od jednotlivých dodávateľov za desiatky miliónov ročne, ale i maximálny tlak na kvalitu všetkého nami nakupovaného tovaru, ktoré vám potom ponúkame. Za kvalitu SIKO ručí!

SIKO investuje

Investujeme nielen do budovania nových vzorkovní, ale i do obmeny prezentovaných kúpeľní v existujúcich predajniach. Každá z nich prejde niekoľkokrát za rok renováciou, vďaka čomu sme schopní zákazníkom prinášať aktuálne novinky zo svetovej ponuky.

SIKO nemá zamestnancov

SIKO vo svojich radoch nemá zamestnancov, ale spolupracovníkov, na ktorých je spoľahnutie a ktorí ťahajú za jeden povraz. Naším cieľom nie je len predávať, u nás platí osvedčené:  náš zákazník, náš pán.
Sdílejte na