Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Nakupujú u nás

SIKO je číslo 1 pre nákup kúpeľne, preto nás svojou návštevou a vo veľkom prípade aj nákupom, poctí veľa mediálne známych osobností.
Dara Rolins při nákupu v SIKO

Dara Rolins

Dara si pre svoj nový dom vybrala u nás kúpeľne, obklady a dlažbu. "Veľmi oceňujem a ďakujem za osobný prístup a znalosti Vášho zamestnanca pána Sklenářa. A nemôžem sa dočkať, až sa budem kúpať v novom dome".

Dara Rolins při nákupu v SIKO Dara Rolins při nákupu v SIKO Dara Rolins při nákupu v SIKO  Dara Rolins při nákupu v SIKO Dara při nákupu v SIKU
Simona Krainová & Karel Wágner

Simona Krainová a Karel Vágner

Simona a Karel u nás teraz vyberali zariadenia do svojej novej chalupy, ktorú si čerstvo zaobstarali. Vyberajú si skôr country vybavenie, pretože chalupa je určená pre chvíle oddychu s krásnym výhľadom do prírody.

 Simona Krainová & Karel Wágner Simona Krainová & Karel Wágner Simona Krainová & Karel Wágner Simona Krainová & Karel Wágner Simona Krainová & Karel Wágner Simona Krainová & Karel Wágner Simona Krainová & Karel Wágner Simona Krainová & Karel Wágner

Alice Bendová

Alice Bendová

Alice si v našej predajni SIKO Praha Zličín vybrala novú kuchyňu do svojho bytu. "Bola som nadšená z predajne SIKO na Zličíně, moja Alicka si krásne vyhrala v detskom kútiku, a odniesla si domov nádherné žlté kačičky, ktoré nám budú SIKO v kúpeľni stále pripomínať, a nafukovacie lopty, ktoré využijeme na dovolenke".

Alice Bendová na nákupu v SIKO Alice Bendová na nákupu v SIKO Alice Bendová na nákupu v SIKO Alice Bendová na nákupu v SIKO Alice Bendová na nákupu v SIKO
Barbora Poláková a Pavel Liška pri nákupe v SIKO

Barbora Poláková a Pavel Liška

Pavol s Barborou sa zamilovali do kúpeľne s akcentmi prírodného dreva i jeho dokonalej imitácie. Presne taká kúpeľňa napĺňa ich predstavy o mieste pre relax a zaslúžený odpočinok po každodennom zhone.

Barbora Poláková a Pavel Liška pri nákupe v SIKO Barbora Poláková a Pavel Liška pri nákupe v SIKO Barbora Poláková a Pavel Liška pri nákupe v SIKO Barbora Poláková a Pavel Liška pri nákupe v SIKO
 
Sandra Nováková

Sandra Nováková

Sandra si vybrala novú kuchyňu do svojho bytu v predajni SIKO Praha Zličín. Bola nadšená z bohatého výberu moderných kuchýň v atraktívnom dizajne.

Sandra Nováková Sandra NovákováSandra NovákováSandra NovákováSandra Nováková
Jaromír Hanzlík

Jaromír Hanzlík

Jaromír pre svoju rekonštruovanú vilu nakupoval kuchyňu a kúpeľňu v predajni SIKO Praha Zličín. "Príde mi ako dobrý nápad, že môžem kúpiť kúpeľňu a kuchyňu na jednom mieste, navyše s tak širokým výberom a ušetriť tak veľa času."

Jaromír HanzlíkJaromír HanzlíkJaromír HanzlíkJaromír HanzlíkJaromír Hanzlík
Michaela Ochotská

Michaela Ochotská

Míša si vo svojom novom dome nechala zrealizovať krásne kúpeľne, v modernom dizajne.

Dana Batilková

Dana Batulková

Dana si vybrala nové spotrebiče do svojej kuchyne, ocenila široký výber a odborné poradenstvo v predajni SIKO Praha Zličín.

Sdílejte na