Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Plánovače a konfigurátory

Pri plánovaní novej kúpeľne, najvhodnejšie rozmiestnenie sanity – vane, sprchového kútu atď., kúpeľňového nábytku - tak aby ste docielili funkčné riešenie,  vám pomôžu naše plánovače. Vyberte si produkty z nášho sortimentu, kreslite, rozmiestňujte v priestore, buďte sami svojimi architektmi, vytvorte originálny návrh riešenia kúpeľne presne pre vás.

EASY plánovač kuchýň

Naplánujte si desiatky kuchýň do 5 minút!

Kvalitné kuchyne nájdete u mnohých predajcov. Niektorí budú mať aj kuchyne skladom. Ale nikde na trhu nenájdete plánovač, ktorý vám pomôže kuchyňu navrhnúť, okamžite vidieť výsledok v 3D vrátane ceny a umožní vám vašu kuchyňu okamžite objednať.

Náš 3D plánovač je jednoduchý, intuitívny a čo je najdôležitejšie, šetrí váš čas.

  
 

2D konfigurátor kúpeľní

Stačí zadať tvar a rozmery kúpeľne, vybrať prvky – vaňu, umývadlo, sprchový kút atď. podľa vašich predstáv a jednoducho vytvoríme 2D návrh vašej novej kúpeľne.

Rozmysleli ste si usporiadanie priestoru novej kúpeľne? Nevadí, bez problémov si v konfigurátore upravíte pôvodný návrh na nové riešenie. Hrajte sa a navrhujte usporiadanie novej kúpeľne podľa vašich predstáv.

Pomocník pri riešení kúpeľne

Pred plánovaním kúpeľne si prezrite praktického pomocníka, poradí vám, ako sa v kúpeľni pohodlne pohybovať. Pre umiestnenie každého zariaďovacieho predmetu platia isté pravidlá, ako sú odporúčané vzdialenosti medzi výrobkami v kúpeľni, odporúčané výšky keramiky a voľný priestor vo funkčne navrhnutej kúpeľni. Rozmery sú uvádzané v centimetroch. V modernej kúpeľni musí mať všetko svoje miesto a všetko musí byť dôsledne premyslené.

Pomocník pri riešení kúpeľne   Vyskúšajte si 2D konfigurátor

 

 

Plánovač kúpeľňového nábytku

Navrhnite si sami vlastnú originálnu kúpeľňu na mieru vašim potrebám a podľa dispozícií priestoru. Žiadne miesto nezostane nevyužité. Buďte sami svojimi architektmi. So SIKO plánovačom nábytku na mieru si ľahko zvládne naplánovať nábytok nielen do kúpeľne naozaj každý. Či už matný alebo vo vysokom lesku, v neprebernom množstve farebných kombinácií. Plánovať rozmery nábytku, umývadiel, ale i zrkadiel môžete s presnosťou na 1 cm.

vyskúšajte plánovač

 nábytok na mieru

 

 

Konfigurátor hydromasážnych vaní

Radi relaxujete a užívate si odpočinok vo wellness štýle? Potom iste oceníte vaňu s niektorým z hydromasážnych systémov, ktorý bude presne vyhovovať vašim individuálnym požiadavkám. Navrhnite si vlastné riešenie, presne podľa vašich potrieb, ale aj finančných možností!

S pomocou konfigurátora si sami ľahko zostavíte vaňu s vybraným hydromasážnym systémom, vrátane príslušenstva. A rovno vidíte aj cenu za celý komplet. Takto zostavenú ponuku vám pošleme na email a potom už stačí len zastaviť sa na niektorej z našich predajní a s predajcom doladiť posledné detaily vami zvoleného riešenia.

vyskúšajte konfigurátor

 

 

Plánovač sprchových kútov

Sprchové kúty - nákres

 

Dávate prednosť sprchovaniu pred vaňou? Nevyhovuje vám dostupná ponuka typizovaných sprchových kútov? Jednoducho požadujete "atyp" - vlastné, originálne riešenie sprchovacieho kúta? Nenechajte sa vo svojej kúpeľni obmedzovať a navrhnite si vlastné riešenie.

S pomocou plánovača si ľahko sami zostavíte sprchovací kút, presne šitý na mieru vašim potrebám a priestorovým dispozíciám vašej kúpeľne. Už žiadne obmedzenie iba typizovaným rozmerom či farbou. Sprchový kút, sprchové dvere, ale aj pevnú stenu vrátane farby rámu / pántu, madlá a výplne si teraz sami namodelujeme.

 

vyskúšajte plánovač

 

 

Kúpeľňová galéria tisícich inšpirácií

Najväčšia kúpeľňová galéria s tisíckami grafických návrhov a inšpirácií pre vašu kúpeľňu.

Kúpeľňová galéria

Pretože inšpirácia je nesmierne dôležitým prvkom nášho podnikania, vytvorili sme unikátnu elektronickú fotogalériu. Názov Galéria tisícov inšpirácií skrýva najväčšiu on-line galériu návrhov kúpeľní, vytvorených exkluzívne v našom grafickom centre. Tento jedinečný projekt vznikol s cieľom v maximálnej miere inšpirovať všetkých potenciálnych klientov, ktorí aktuálne zariaďujú, či rekonštruujú svoje kúpeľňové priestory a zaujímajú sa o najmodernejšie trendy v danom odbore. So svojimi stovkami a tisícmi grafických návrhov je tak kúpeľňová galéria nielen plná inšpirácie, ale predstavuje i zdroj užitočných tipov či podnetov. A keďže inšpirácie nie je nikdy dosť, fotogaléria vzorových kúpeľní je aktuálne k dispozícií tiež tu.

kúpeľňová galéria