Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Dohodnite si schôdzku

Ak plánujete novú kúpeľňu či kuchyňu, využite službu pre našich zákazníkov a dohodnite si nezáväznú individuálnu schôdzku s naším odborným predajcom. Vyberte predajňu a navrhnite termín, ktorý Vám bude najviac vyhovovať. Predajca vás bude obratom kontaktovať a termín spoločnej schôdzky si potvrdíte.

Kúpeľňové i kuchynské riešenie šité na mieru vašim potrebám vytvoríme spolu s vami.

  • KÚPEĽNE: Ak si chcete vyskúšať úlohu kúpeľňového dizajnéra, svoju vysnívanú kúpeľňu si môžete „nanečisto“ jednoducho tiež sami naplánovať  v našom kúpeľňovom plánovači,  návrh priniesť so sebou a získať zľavu na nákup. S finálnym riešením vám pomôže náš odborník.
  • KUCHYNE: Radi by ste si aj vy kúpili novú kuchyňu, ale nemáte čas na zložité plánovanie? Máme pre vás riešenie. S novými kuchyňami EASY, s ktorými prichádzame na trh a revolučným kuchynským plánovačom vás to bude nielen baviť, ale svoju vysnívanú a dokonalú kuchyňu si vytvoríte jednoducho sami doma. Ak si nie ste istí a potrebujete ešte predsa len prekonzultovať všetko, čo ste si doma vymysleli a navrhli, vyberte vašu obľúbenú SIKO predajňu, dohodnite si stretnutie s odborným predajcom a všetko spoločne ešte prekontrolujete.

Tešíme sa na vašu návštevu.

Predmet záujmu