Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

On-line zákaznícky servis

Robíme všetko pre spokojnosť našich zákazníkov. Vždy aktuálne informácie o stave zákazky či vybranom tovare a jeho dostupnosti si môžete u nás overiť on-line. Máte tak ihneď prehľad, a to i v prípade, že potrebujete z najrôznejších dôvodov uplatniť reklamáciu na zakúpený tovar. 

Stav zákazky

Objednali ste si tovar a z toho niektorý je na objednávku, prípadne nebol aktuálne dostupný skladom? Sledujte on-line stav vašej zákazky:

Viac TU... 

Dostupnosť

Overte si dostupnosť vami vybraného tovaru ešte pred nákupom, či je tovar skladom alebo aký je najbližší termín dodania. Dostupnosť tovaru si overíte on-line:

Viac TU... 

Dohodnite si schôdzku

Zaujímajú nás vaše priania a požiadavky, ktorých naplnenie očakávate od novej kúpeľne či kuchyne. Aby sme sa vám mohli plne venovať, odporúčame dohodnúť si nezáväznú osobnú schôdzku s naším odborným poradcom. Prispôsobíme sa vášmu časovému plánu.

Viac TU ...

Reklamácia zákazky

Vnímame vážnosť každej reklamácie, preto sa snažíme tieto situácie vyriešiť v čo najkratšom termíne  s osobným prístupom ku každému zákazníkovi. Vďaka nášmu portálu môžete zadať reklamáciu on-line.

Viac TU ...

Sdílejte na