Rekonštrukcia bytového jadra v paneláku

Vitajte vo svete panelákového bývania. Aj keď má svoju špecifickú atmosféru a pre mnohých z nás neoplýva ktovieakú atraktivitou, napriek tomu zažíva v súčasnosti akúsi renesanciu vďaka moderným premenám starých panelákových bytov. Tou najčastejšou a najefektívnejšou premenou je kompletná rekonštrukcia bytového jadra. Zbavíte sa tak nevzhľadného umakartu a všetkých zastaraných nefunkčných prvkov a nahradíte ich moderným vybavením. Rekonštrukcia starej panelákovej kúpeľne vám umožní premeniť kúpeľňu na moderný, funkčný priestor pre váš relax, čo má štýl. A získať aj dostatok úložného miesta v kúpeľni navyše.

panelakova-koupelna-sk.jpg

Koľko stojí rekonštrukcia kúpeľne v paneláku?

Výška ceny rekonštrukcie kúpeľne v paneláku sa odvíja od celkového rozsahu stavebných prác a výberu vybavenia a materiálov na rekonštrukciu. Najlepším riešením je obrátiť sa na profesionálov, ktorí majú bohaté skúsenosti s rekonštrukciami kúpeľní. Vyhnete sa tak zbytočným nákladom navyše, zbavíte sa starostí a ušetríte svoj čas.

  • Máme pripravené kompletné balíčky materiálu na rekonštrukciu kúpeľne v paneláku
  • Žiadne zameriavanie ani dlhé čakanie na cenovú ponuku
  • Ušetríte svoj čas aj peniaze
  • Garantujeme cenu za stavebné práce, s búraním jadra aj bez búrania
  • Super výhodný nákup materiálu so zľavou 30% na vybrané kompletné balíčky tovaru pre rekonštrukciu

Zľavou 30% vám dokážeme zvýhodniť vybrané baličky materiálu pre rekonštrukciu kúpeľne, nielen panelákové, a to vďaka našim veľkým developerským nákupom.

A je na Vás, či sa rozhodnete len pre nákup materiálu alebo kompletnú rekonštrukciu kúpeľne vrátane stavebných prác.

VYBERTE SI KÚPEĽŇU

Prečo stojí za to investovať do rekonštrukcie bytového jadra a kúpeľne v paneláku?

Vytvoríte moderný a komfortný priestor pre svoj relax.

Pôvodné panelákové kúpeľne môžu byť zastarané, často trpia problémami, ako je vlhkosť, nedostatočná izolácia a neprináša už potrebný komfort. Rekonštrukcia kúpeľne umožní celkovú modernizáciu priestoru, dodá mu štýl a s moderným kúpeľňovým vybavením aj potrebný komfort.

Zlepšíte funkčnosť kúpeľne.

Pri rekonštrukcii kúpeľne môžete upraviť jej dispozíciu a premeniť aj malú kúpeľňu na dokonale funkčný priestor. Získate úložné priestory navyše, môžete si zaobstarať väčší sprchovací kút, moderné umývadlo na dosku alebo nainštalovať úsporné batérie atď.

Zvýšite hodnotu bytu.

Rekonštrukcia kúpeľne predstavuje investíciu do vášho bytu. Moderná a kvalitne zrekonštruovaná kúpeľňa môže pozitívne ovplyvniť hodnotu bytu a uľahčiť jeho predaj alebo prenájom. 

Odstránite problémy a nedostatky, s ktorými sa v starej kúpeľni dookola stretávate.

Či už išlo o nadmerné vlhko, zatekanie, nedostatočnou izoláciu, nefunkčné vybavenie a pod., rekonštrukcia kúpeľne je príležitosť, ako tieto problémy odstrániť.

undefined

Rekonštrukcia kúpeľne v paneláku podľa typu bytového jadra

)Naši dizajnéri spolu s tímom skúsených stavebných profesionálov pre vás navrhli rôzne riešenia rekonštrukcie kúpeľne v paneláku pre bytové jadrá typu E, F, H, T – práve tie sa objavujú v českých panelákoch najčastejšie. Pozrite sa na návrhy kompletne zariadených moderných panelákových kúpeľní, s vaňou alebo sprchovacím kútom, s obkladmi a dlažbou v najobľúbenejších farbách aj dizajne. A to vrátane rozpočtu na rekonštrukciu bytového jadra, s búraním aj bez búrania. Môžete si tak zvoliť riešenie na rekonštrukciu kúpeľne podľa vašich potrieb a na mieru vášmu rozpočtu.
Aký typ bytového jadra máte vo svojom panelákovom byte vy, si môžete ľahko určiť sami. Ako? Typ bytového jadra, zjednodušene povedané, určuje usporiadanie umakartových priečok. Práve ich usporiadanie zodpovedá vždy tvaru určitého písmena. Tvar písmena = typ jadra.

Paneláková kúpeľňa
pre bytové jadro typu E

Návrhy riešení kúpeľní vrátane kompletného vybavenia a ceny rekonštrukcie.

Zobraziť

Paneláková kúpeľňa
pre bytové jadro typu F

Návrhy riešení kúpeľní vrátane kompletného vybavenia a ceny rekonštrukcie.

Zobraziť

Paneláková kúpeľňa
pre bytové jadro typu H

Návrhy riešení kúpeľní vrátane kompletného vybavenia a ceny rekonštrukcie.

Zobraziť

Paneláková kúpeľňa
pre bytové jadro typu T

Návrhy riešení kúpeľní vrátane kompletného vybavenia a ceny rekonštrukcie.

Zobraziť

Inspirace

Inšpirujte sa nápadmi na rekonštrukciu panelákovej kúpeľne, pomôžeme vám premeniť ju na pohodlnú oázu na relax, ktorá vyhovuje vášmu vkusu a potrebám. Objavte inšpiráciu pre svoj vlastný projekt panelákovej kúpeľne a pustite sa bez obáv do rekonštrukcie. Výhodne s materiálom so zľavou až 30%.

bytove-jadro-H-modern-vana-panelakova-koupelna-001-lp.jpg
Bytové jadro typu H
Obklad Fineza Modern | s vaňou
bytove-jadro-H-retromix-vana-panelakova-koupelna-001-lp.jpg
Bytové jadro typu H
Obklad Vitra Retromix | so sprchovacím kútom
bytove-jadro-H-grevi-walkin-panelakova-koupelna-001-lp.jpg
Bytové jadro typu H
Obklad Fineza Grewi | so sprchovacím kútom Walk-in
bytove-jadro-H-vana-panelakova-koupelnaI-001-lp.jpg
Bytové jadro typu H
Obklad Sintesi Ambienti | s vaňou

Pri rozhodovaní o kompletnej rekonštrukcii bytového jadra v paneláku je dôležité zvážiť všetky aspekty, ktoré so sebou samotná rekonštrukcia nesie, a odporúčame využiť služby profesionálov, ktorí vám pomôžu splánovaním kúpeľne aj prevedením celej rekonštrukcie.

Aj starý panelákový byt sa dokáže premeniť v moderný, dokonale funkčný priestor, štýlovo zariadený a plný komfortu. Odštartujte premenu svojho panelákového bývania rekonštrukciou bytového jadra za prijateľnú cenu a získajte nový domov, útočisko pohodlia a inšpirácie. Vaše bývanie si zaslúži to najlepšie.

Najčastejšie otázky?

Ako vyzerajú moderné panelákové kúpeľne našich zákazníkov, po SIKO rekonštrukcii?

Tereza M.
Kristýna S.
Věra V.
Alena M.
 

Nezáväzný dopyt

Pokiaľ chcete rekonštruovať panelákovú kúpeľňu, môžete nám zaslať nezáväzný dopyt pomocou formulára na tejto stránke.
Stačí vyplniť niekoľko údajov a my sa vám čo najskôr ozveme. Tento formulár je iba informatívny a nezaväzuje vás k ničomu.

EASYBLOK35BEZ_CENA.jpg

Moderná kuchyňa do paneláka za super cenu

Vyberte si z našej ponuky kvalitnú kuchynskú linku, kompletne vybavenú spotrebičmi alebo akčný kuchynský set do malej kuchyne.

Rôzne rozmery kuchynskej linky od 180 do 360 cm, nemecká kvalita, super cena.

To chcem

Projektový konzultant je tu pre vás

Štýlová kuchyňa bez starostí
 
  • komfortný zákaznícky prístup
  • vaše maximálne pohodlie a úspora času
  • pravá ruka pre váš projekt

Vieme, aká náročná môže byť rekonštrukcia vášho bývania. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zadarmo. Chcem vedieť viac.

Dohodnúť schôdzku

SIKO projektový konzultant