Doprava ZADARMO od 200 € | 13 predajní po celom Slovensku

Rako Majolika

Filtre

Farba
design
Odtieňové kolísanie

Kúpeľňová retro séria Majolika poteší hlavne priaznivcov tradičných materiálov, ale aj moderne ladených zákazníkov. Základom série sú obklady vo formáte 20x60 cm s ľahko ťahaným reliéfom v troch farbách - biela, svetlo sivá a svetlo béžová. Vďaka moderným technológiám výroby je na obkladoch patrný charakter klasickej majoliky - patina na obkladačkách. Súčasťou série sú tiež dekorácie napodobňujúce mozaiku 10x10 cm. Ide o reliéfny obklad, ktorý vytvára perfektnú ilúziu klasickej mozaiky. Táto celoplošná dekorácia sa okrem kúpeľní perfektne hodí napr. do kuchýň za kuchynskú linku. Farebná škála, ale aj charakter povrchu vychádza z tradičného štýlu a typických majolikových vzorov, ktoré tvoria nosnú časť série. Na základných farbách obkladačiek 20x60 je vždy zobrazený 12 majolikových vzorov, ktoré sa vzájomne úmyselne neopakujú. Okrem sivej a béžovej varianty je v ponuke tiež výrazná, kobaltovo modrá.

Okrem majolikovej dekorácie sériu dopĺňajú tiež kvetinový dekor v béžových odtieňoch a pruhovaný dekor vo formáte 20x60 cm. Oba tieto dekory dopĺňajú listely. V kombinácii so základnými obkladmi je možné dosiahnuť klasického, moderného alebo rustikálneho interiéru, či už v kúpeľni alebo v kuchyni. Na podlahu sa veľmi hodí dlažba s imitáciou cotta, prípadne dreva. Rustikálna, prírodná kúpeľňa - to je Majolika. 

REKONŠTRUUJETE ALEBO PRIPRAVUJETE NOVÉ BÝVANIE?
Len u nás vyriešite kúpeľňu aj kuchyňu vo vašom obľúbenom štýle. Bez starostí, rizika a bezpečne. Nechajte nám na seba kontakt, zavoláme vám a dohodneme si termín individuálnej schôdzky, ktorá môže prebehnúť online na diaľku. Dojednať schôdzku

Séria Rako Majolika obsahuje tieto produkty

Zobrazené 1 - 20 z 20 produktov