Doprava ZADARMO od 200 € | 13 predajní po celom Slovensku

Ragno Eterna

Filtre

Novinka / Výpredaj
Farba
design
Odtieňové kolísanie
Eterna je kolekcia kamenného vzhľadu, obsahujúci jemné grafické vzory a evokace morských mušlí, ktoré dodávajú pohyb jednotným povrchom vo farbách Blanco, Arena a Greige, zatiaľ čo tmavšie mramorové dekorácie zdobia povrch variantov Mix a vytvárajú koordinované kompozície so silnou osobnosťou.
 
Séria Eterna zahŕňa ako dlažbu, tak obklady s dekoráciami. Je vykonaná v 3 farbách Blanco, Arena a Greige, a 3 dekoratívnejšich mramorových variantoch Mix. Dlažba vo formátoch 30x60, 60x60 a 60x120 cm, v dvoch povrchoch, hladký Naturale (protisklz R10/B) a jemne reliéfny Strutturato (R11/C), je doplnená obklady a dekoráciami vo formáte 30x90 cm a mozaikami vo formáte 30x30. Dlažba je vykonaná navyše v technológii StepWise, ktorá umožňuje lepšiu čistiteľnosť aj u zvýšenej protišmykovosti.
 
Eterna sa však predovšetkým pýši špeciálnou antibakteriálnou úpravou CleanOut!
 
CleanOut je antimikrobiálna technológia pre keramické dlažby a obklady, ktorá brzdí rast a reprodukciu patogénnych mikroorganizmov ako sú napr. baktérie a huby, znižuje bakteriálnu záťaž až o 99,9% a neutralizuje nepríjemné pachy.
Exkluzívna úprava na báze iónov striebra, ktoré sú nevratne zabudované v keramickom produktu (nemožno ich vymyť), je neustále aktívna v povrchu vo dne aj v noci, dokonca aj bez prítomnosti UV žiarenia.
 
Až 99,9% účinok proti škodlivým baktériám: antimikrobiálna technológia iónov striebra pôsobí priamo na metabolizmus baktérií a bráni ich prežitiu a reprodukcii.
 
Dlhotrvajúca a neovplyvnená opotrebením: technológia CleanOut je trvalo zabudovaná do keramického výrobku počas výrobného procesu, bez toho aby to ovplyvnilo vzhľad, funkčnosť alebo trvanlivosť.
 
Sviežejšie a zdravšie interiéry: inhibováním rastu mikroorganizmov a ich reprodukcie, CleanOut tiež do určitej miery zabraňuje pachom, pre zdravšie, sviežejšie a čistotou voňajúce interiéry.
 
Schválené pre styk s potravinami: antimikrobiálna ochrana zabraňuje rastu baktérií často zodpovedných za choroby prenášané potravinami, ako sú Salmonella a Campylobacter.
REKONŠTRUUJETE ALEBO PRIPRAVUJETE NOVÉ BÝVANIE?
Len u nás vyriešite kúpeľňu aj kuchyňu vo vašom obľúbenom štýle. Bez starostí, rizika a bezpečne. Nechajte nám na seba kontakt, zavoláme vám a dohodneme si termín individuálnej schôdzky, ktorá môže prebehnúť online na diaľku. Dojednať schôdzku

Séria Ragno Eterna obsahuje tieto produkty

Zobrazené 1 - 20 z 46 produktov