13 predajní po celom Slovensku

SIKO ocenenie

TOP ŽENY ČESKA 2017


Prestížna anketa Top ženy Česka má dlhoročnú tradíciu. Oceňuje najúspešnejšie ženy v niekoľkých kategóriách. Víťazkou kategórie Biznis podnikateľka a jednou z TOP žien Česka sa stala zakladateľka spoločnosti SIKO, Jaroslava Valová.
 

Manažérka štvrťstoročia


Česká manažérska asociácia vyberala najlepšie manažérske osobnosti. Medzi významnými manažérskymi ikonami, ktoré boli vyberané z takmer 1500 finalistov súťaže Manažér roka, bola k príležitosti 25. výročia tejto súťaže, ocenená i Jaroslava Valová, zakladateľka SIKO, ako jediná žena v TOP desiatke manažérov štvrťstoročia.

Českých 100 najlepších 2017

SIKO je opäť 12. najlepšou spoločnosťou v rebríčku Českých 100 najlepších 2017. Opakovane tak potvrdzuje svoje kvality a pravidelne stojí na popredných priečkach rebríčka.

Českých 100 najlepších 2016

SIKO opäť boduje! Je 12. najlepšou spoločnosťou v rebríčku Českých 100 najlepších 2016.

Českých 100 najlepších 2015

20. ročník Českých 100 Najlepších sa konal 27. novembra tradične na Pražskom hrade.

Spoločnosť SIKO KÚPEĽNE a.s. opäť bodovala! Už tretí rok sa drží na popredných priečkach rebríčka, vedľa známych firiem ako je Linet, Mountfield, Student Agency apod. Tento rok Siku patrí 15. pozícia medzi Českými 100 najlepšími. Ocenenie prevzal Vítězslav Vala, predseda predstavenstva spoločnosti SIKO KÚPEĽNE a.s.

Ocenenie slovenských podnikateliek 2015

Na slávnostnom galavečere celorepublikovej súťaže Ocenenie slovenských podnikateliek (OCP), ktorý sa konal začiatkom novembra, boli vyhlásené víťazky už 8. ročníka.

Češky, ktoré úspešne riadia svoje firmy, získali ocenenia v troch kategóriách podľa veľkosti podniku.

Zakladateľka a majiteľka spoločnosti SIKO KÚPEĽNE a.s., Jaroslava Valová, získala v kategórii 'veľká spoločnost' ocenenie najvyššie - pomyselné zlato.


 

Najvplyvnejšie ženy Česka 2015


TOP 75 najvplyvnejších žien Česka. Rebríček, ktorý už tretíkrát zostavil magazín Forbes CZ o ženách, ktoré majú odvahu stáť na čele vlastných firiem aj veľkých korporácií. O ženách, ktoré majú bezpochyby veľký vplyv.

Zakladateľka a majiteľka spoločnosti SIKO zaberá 18. priečku tohto rebríčku.

Českých 100 najlepších 2014

SIKO KÚPEĽNE obsadilo 7. pozíciu v rebríčku "Českých 100 najlepších".

Na Pražskom hrade sa 28.11. 2014 konalo slávnostné vyhlásenie súťaže "Českých 100 najlepších", ktorej cieľom je v celonárodnom meradle nájsť a vybrať české firmy, ktoré dosahujú vynikajúce či mimoriadne výsledky. Spoločnosť SIKO KÚPEĽNE, oproti minuloročnému umiestneniu na 69.mieste v rebríčku, tento rok urobila obrovský posun a umiestnila sa na 7. mieste rebríčka!

Aktuálny rebríček "Českých 100 najlepších 2014" nájdete tu.

Súťaž každoročne organizuje paneurópska spoločnosť Comenius. 

TOP 25 žien českého biznisu 2014

Zakladateľka a generálna riaditeľka firmy SIKO KÚPEĽNE Jaroslava Valová má vo svojich šesťdesiatich ôsmich rokoch toľko energie, že by jej ju mohol závidieť človek o generáciu mladší.

V desiatom ročníku ankety TOP 25 žien slovenského biznisu získala tretie miesto. Spoločne so svojimi deťmi vybudovala jednu z najúspešnejších firiem v Česku na Slovensku.

Hospodárske noviny vyhlásili anketu TOP 25 najvýznamnejších žien českého biznisu tento rok už desiatykrát. Opäť 25 najvýznamnejších podnikateliek manažérok vyberala odborná porota.

Manažérka roka 2013 v ČR

Na pražskom Žofíne sa včera konalo slávnostné vyhlásenie 21. ročníka prestížnej súťaže MANAŽÉR ROKU.

Za najlepšiu manažérku roka bola Národnou porotou zvolená 
"Získané ocenenie je ocenením celej spoločnosti SIKO a predovšetkým práce všetkých spolupracovníkov", sama dodáva.

SIKO, pod vedením J. Valovej, sa počas 23 rokov rozrástlo z "manufaktúry" v juhočeských Čimeliciach na sieť 47 predajní po celej Českej republike a na Slovensku. Práve expanzia na Slovensko bola významným krokom, ktorá priniesla spoločnosti nielen rast predajnej siete, ale aj tržieb.

Český úspech SIKO 2014

 

Prvý exkluzívny rebríček TOP 50 najväčších českých rodinných firiem. "Ako vydupať z nuly jednotku na trhu a zariadiť, aby tu bola aj za 20 rokov"?

Celý príbeh - český úspech SIKO čítate tu /zdroj: magazín FORBES 2014/

EY Podnikateľ roka 2013 v ČR

Jaroslava Valová, generálna riaditeľka, majiteľka a zakladateľka spoločnosti SIKO KÚPEĽNE a.s., bola porotou vybraná medzi päť finalistov celonárodnej súťaže EY podnikateľ roka 2013 a zároveň získala titul EY Podnikateľ roka 2013 mesta Prahy a Stredočeského kraja.

"Prvé pocity z tohto ocenenia sú dojatie, tak trochu tréma, ohliadnutie sa späť za celým naším podnikaním. Isté je, že bez rodinnej súdržnosti a podpory mojich detí, ktoré sa dnes už podieľajú na riadení spoločnosti, ale tiež bez podpory všetkých spolupracovníkov a partnerov by sa naša firma nemohla rozvíjať tak úspešne," oznámila svoje prvé dojmy po prevzatí ocenenia Jaroslava Valová.


 

TOP 25 žien českého biznisu 2013 v ČR

Generálna riaditeľka SIKO KÚPEĽNE Jaroslava Valová získala 6. miesto v prestížnej ankete TOP 25 žien českého biznisu a zároveň sa stala „Skokankou roka 2013“.

Jaroslava Valová k tomu dodává:
„Ocenenie, ktoré som včera získala, je nielen mojím ocenením. Stojí za ním poctivá práca Sikáčov a Sikáčok, aktívna účasť partnerských firiem na budovaní siete predajní, mnohých verných veľkoobchodných i maloobchodných zákazníkov a v neposlednom rade rodina, ktorá ma podržala vo všetkých kritických chvíľach. Že si náš SIKO-úspech začína všímať odborná i laická verejnosť, je spoločným dielom nás všetkých a ja za to všetkým ďakujem.“

Českých 100 Najlepších 2013


V rámci 18. ročníka súťaže Českých 100 najlepších sa spoločnosť SIKO KÚPEĽNE umiestnila na 69. mieste.


 
Koupelnová galerie tisíce inspirací

LADY PRO 2012

Majiteľka a predsedníčka dozornej rady spoločnosti SIKO KÚPEĽNE Ing. Jaroslava Valová získala na konci novembra čestný titul LADY PRO 2012, udelený už po sedemnásty raz výnimočným ženám z českého biznisu, politiky či spoločenského a umeleckého života. Jaroslava Valová sa tak ocitla v spoločnosti takých osobností, akými sú napríklad predsedníčka Poslaneckej snemovne Parlamentu ČR Miroslava Němcová, lekárka a riaditeľka IKEMu Eva Syková, architektka Eva Jiřičná alebo manažérka Libuše Šmuclerová, ktoré získali ocenenie v predošlých rokoch.