Doprava ZADARMO od 200 € | 13 predajní po celom Slovensku

Premium Mosaic Plain

Filtre

Novinka / Výpredaj
Farba

Predstavujeme vám sériu - sklenené obklady Plain v tvare, v súčasnej dobe tak populárnych, "tehličiek". Formát sklenených obkladov Plain je 6,5x20. Sklenené obklady Plain 6,5x20 ponúkame v piatich nadčasových farbách: white (biela), grey (šedá), black (čierna), brown (hnedá) a cream (béžová). Sklenené obklady Plain sú vhodné najmä do kuchýň, avšak podľa vašich predstáv je možné použiť tiež do kúpeľní i ďalších interiérov.


Poznámka: Sklenené obklady Plain výrobca odporúča lepiť výhradne lepidlami na zrkadlá, napr. neutrálnym silikónom (napr. Ceresit CS26) alebo špeciálnymi polyuretánovými či polymérovými lepiacimi tmelmi v kartuši (napr. Mapei MAPEFLEX PU45 alebo MAPEFLEX MS45). Nalepením na cementové lepidlo na obklady môže dôjsť k znehodnoteniu a následným vadám farebnej fólie na spodnej strane obkladov. Za prípadné reklamácie a vady obkladov v dôsledku nedodržania pravidiel lepenia nezodpovedáme.

REKONŠTRUUJETE ALEBO PRIPRAVUJETE NOVÉ BÝVANIE?
Len u nás vyriešite kúpeľňu aj kuchyňu vo vašom obľúbenom štýle. Bez starostí, rizika a bezpečne. Nechajte nám na seba kontakt, zavoláme vám a dohodneme si termín individuálnej schôdzky, ktorá môže prebehnúť online na diaľku. Dojednať schôdzku

Séria Premium Mosaic Plain obsahuje tieto produkty

Zobrazené 1 - 1 z 1 produktov