Plánovače a konfigurátory

Pri plánovaní novej kúpeľne, najvhodnejšie rozmiestnenie sanity – vane, sprchového kútu atď., kúpeľňového nábytku - tak aby ste docielili funkčné riešenie,  vám pomôžu naše plánovače. Vyberte si produkty z nášho sortimentu, kreslite, rozmiestňujte v priestore, buďte sami svojimi architektmi, vytvorte originálny návrh riešenia kúpeľne presne pre vás.

3D plánovač kúpeľne

Plánujete novú kúpeľňu? S naším 3D plánovačom kúpeľní môžete ľahko a rýchlo vizualizovať svoje kúpeľňové nápady a premeniť ich na realitu. Vytvorte si vlastný 3D návrh kúpeľne v našom plánovači, vyberte si dlažbu, obklady aj kompletné kúpeľňové vybavenie. Kúpeľňový plánovač vám umožní prispôsobiť každý detail kúpeľne podľa vašich predstáv. S doladením návrhu do posledného detailu aj so zaistením realizácie kúpeľne vám radi pomôžeme na predajni, alebo online.

VIAC O PLÁNOVAČI

undefined
undefined

2D konfigurátor kúpeľní

Stačí zadať tvar a rozmery kúpeľne, vybrať prvky – vaňu, umývadlo, sprchový kút atď. podľa vašich predstáv a jednoducho vytvoríme 2D návrh vašej novej kúpeľne.

Rozmysleli ste si usporiadanie priestoru novej kúpeľne? Nevadí, bez problémov si v konfigurátore upravíte pôvodný návrh na nové riešenie. Hrajte sa a navrhujte usporiadanie novej kúpeľne podľa vašich predstáv.

VIAC O KONFIGURÁTORE

3D plánovač kuchýň ELEMENTS

Snívate o novej, bielej kuchyni? Plánujete, ako by mohla vyzerať? Vyskúšajte online plánovač kuchýň ELEMENTS. Ľahko a rýchlo si v ňom môžete svoju vysnívanú kuchyňu navrhnúť online, priamo z pohodlia vášho domova. Jednoducho si vytvoríte návrh kuchyne do každého priestoru, podľa svojich predstáv a potrieb - malú kuchyňu, veľkú aj tú rohovú. 

Začnite plánovať svoju kuchyňu ELEMENTS hneď. A už za 10 dní si ju môžete užívať u vás doma.

VIAC O PLÁNOVAČI

elements-sk.jpg
siko-planova-dveri.png

Vyskúšajte našu on-line aplikáciu pre jednoduchý výber dverí do interiéru.

Vďaka virtuálnemu umiestneniu dverí do vlastnej fotografie uvidíte, ako budú vyzerať dvere vo vašej miestnosti. Po nahratí vlastnej fotky miestnosti do aplikácie si už len vyberáte z desiatok farieb a dekorov dverí. Behom chvíľky tak vyriešite dilemu, či sa k vašej podlahe hodia tmavé alebo svetlé dvere, jednofarebné alebo v dekore dreva.

Vo chvíli, keď si vyberiete tie pravé interiérové dvere, sa jediným kliknutím dostanete do nášho e-shopu na ponuku dverí vo vami vybranom dekore. Tu si už len vyberie ten správny rozmer a druh otvárania a objednáte. Jednoduchšie to už byť ani nemôže.

Zabudnite na zdĺhavé vyberanie a rozhodovanie. Zmena vášho interiéru vďaka novým dverám môže byť takto rýchla a jednoduchá. S pomocou tohto jednoduchého plánovača si jednoducho predstavíte, ako to u vás doma môže vyzerať. Pustiť sa do toho môžete napríklad hneď. 

VIAC O PLÁNOVAČI

Nábytok na mieru

S kvalitným nábytkom na mieru premeníte váš domov na originálne miesto pre svoje bývanie, plné komfortu as dostatkom úložného priestoru pre všetko, čo potrebujete. Vyberte si farbu, dekor aj typ skriniek a naplánujte si svoju vlastnú zostavu nábytku do kúpeľne, obývačky alebo aj do predsiene. Vyskúšať môžete náš online plánovač kúpeľňového nábytku. S plánovaním nábytku do každej miestnosti vášho domova vám radi pomôžeme v predajni.

VIAC O PLÁNOVAČI

nabytek-na-miru.jpg
kouty-na-miru-lp.jpg

Plánovač sprchových kútov

Dávate prednosť sprchovaniu pred vaňou? Nevyhovuje vám dostupná ponuka typizovaných sprchových kútov? Jednoducho požadujete "atyp" - vlastné, originálne riešenie sprchovacieho kúta? Nenechajte sa vo svojej kúpeľni obmedzovať a navrhnite si vlastné riešenie.

S pomocou plánovača si ľahko sami zostavíte sprchovací kút, presne šitý na mieru vašim potrebám a priestorovým dispozíciám vašej kúpeľne. Už žiadne obmedzenie iba typizovaným rozmerom či farbou. Sprchový kút, sprchové dvere, ale aj pevnú stenu vrátane farby rámu / pántu, madlá a výplne si teraz sami namodelujeme.

VIAC O PLÁNOVAČI

Štýlová kúpeľňa i kuchyňa bez starostí

  • komfortný zákaznícky prístup
  • vaše maximálne pohodlie a úspora času
  • pravá ruka pre váš projekt
Dohodnúť schôdzku
SIKO projektový konzultant
744-natura-1.jpg

Nová kúpeľňa či kuchyňa na splátky

  • zaobstarajte si na splátky, po čom túžite
  • nemusíte čakať, kým si našetríte
  • splátky vybavíte jednoducho po telefóne
  • stačí vám doklad totožnosti

CHCEM VEDIEŤ VIAC

Mohlo by vás zaujímať
pred-nakupem-koupelny.jpg
Pred nákupom kúpeľne
Na co se připravit, jak postupovat při plánování nové koupelny?
undefined
Pred nákupom kuchyne
Na čo sa pripraviť, ako postupovať pri plánovaní novej kuchyne?
undefined
Grafické návrhy kúpeľne
Pozrite sa na vašu kúpeľňu skôr, ako bude položená jediná dlaždica.
undefined
Grafický návrh kuchyne
Naplánujeme pre vás kuchyňu podľa vašich predstáv.
lp-nesvary-stara-kuchyne-min.jpg
Nešváry v kúpeľniach a kuchyniach
Všetci opakujeme chyby, ktoré skôr či neskôr začneme ľutovať.
undefined
Katalóg kúpeľne
Prelistujte katalóg kúpeľní a načerpajte inšpiráciu.