Doprava ZADARMO od 200 € | 13 predajní po celom Slovensku

Plánovače a konfigurátory

Pri plánovaní novej kúpeľne, najvhodnejšie rozmiestnenie sanity – vane, sprchového kútu atď., kúpeľňového nábytku - tak aby ste docielili funkčné riešenie,  vám pomôžu naše plánovače. Vyberte si produkty z nášho sortimentu, kreslite, rozmiestňujte v priestore, buďte sami svojimi architektmi, vytvorte originálny návrh riešenia kúpeľne presne pre vás.

Plánovač kuchyní

3D plánovač kuchýň

Kvalitné kuchyne nájdete u mnohých predajcov. Niektorí budú mať aj kuchyne skladom. Ale nikde na trhu nenájdete plánovač, ktorý vám pomôže kuchyňu navrhnúť, okamžite vidieť výsledok v 3D vrátane ceny a umožní vám vašu kuchyňu okamžite objednať.
 

CHCEM SI NAPLÁNOVAŤ KUCHYŇU


 
2D konfigurátor koupelen

2D konfigurátor kúpeľní

Stačí zadať tvar a rozmery kúpeľne, vybrať prvky – vaňu, umývadlo, sprchový kút atď. podľa vašich predstáv a jednoducho vytvoríme 2D návrh vašej novej kúpeľne.

Rozmysleli ste si usporiadanie priestoru novej kúpeľne? Nevadí, bez problémov si v konfigurátore upravíte pôvodný návrh na nové riešenie. Hrajte sa a navrhujte usporiadanie novej kúpeľne podľa vašich predstáv.
 

Chcem si naplánovať kúpeľňu


 
Nábytek na míru

Plánovač kúpeľňového nábytku

Pripravujeme pre vás nový plánovač kúpeľňového nábytku na mieru. Počas toho sme pre vás pripravili výber najobľúbenejšieho nábytku v bielej farbe ako sériu kúpeľňového nábytku Ratio

Kúpeľňový nábytok Ratio ponúkame aj v ďalších RAL odtieňoch a drevodekoroch. Rovnako tak Vám vieme navrhnúť nábytok na mieru. Máte záujem? Dohodnite si schôdzku alebo sa skúmajte u našich projektových konzultantov.

Viac o nábytku na mieru


 
Koupelnová galerie tisíce inspirací

Kúpeľňová galéria tisícich inšpirácií

Najväčšia kúpeľňová galéria s tisíckami grafických návrhov a inšpirácií pre vašu kúpeľňu.

Pretože inšpirácia je nesmierne dôležitým prvkom nášho podnikania, vytvorili sme unikátnu elektronickú fotogalériu. Názov Galéria tisícov inšpirácií skrýva najväčšiu on-line galériu návrhov kúpeľní, vytvorených exkluzívne v našom grafickom centre. Tento jedinečný projekt vznikol s cieľom v maximálnej miere inšpirovať všetkých potenciálnych klientov, ktorí aktuálne zariaďujú, či rekonštruujú svoje kúpeľňové priestory a zaujímajú sa o najmodernejšie trendy v danom odbore. So svojimi stovkami a tisícmi grafických návrhov je tak kúpeľňová galéria nielen plná inšpirácie, ale predstavuje i zdroj užitočných tipov či podnetov. A keďže inšpirácie nie je nikdy dosť, fotogaléria vzorových kúpeľní je aktuálne k dispozícií tiež tu.
 

chcem sa inšpirovať


 
Konfigurátor sprchových koutů, sprchový kout na míru

Plánovač sprchových kútov

Dávate prednosť sprchovaniu pred vaňou? Nevyhovuje vám dostupná ponuka typizovaných sprchových kútov? Jednoducho požadujete "atyp" - vlastné, originálne riešenie sprchovacieho kúta? Nenechajte sa vo svojej kúpeľni obmedzovať a navrhnite si vlastné riešenie.

S pomocou plánovača si ľahko sami zostavíte sprchovací kút, presne šitý na mieru vašim potrebám a priestorovým dispozíciám vašej kúpeľne. Už žiadne obmedzenie iba typizovaným rozmerom či farbou. Sprchový kút, sprchové dvere, ale aj pevnú stenu vrátane farby rámu / pántu, madlá a výplne si teraz sami namodelujeme.
 

Chcem vedieť viac