Doprava ZADARMO od 200 € | 13 predajní po celom Slovensku

Pilch Moon

Lesklý obklad Moon vo formáte 17 x 45 cm v prírodných monofarbách je vhodný nielen do kúpeľne, ale aj do kuchyne. Pre kúpeľne sme pripravili dekor s kvetinovým motívom, či prúžkami, do kuchyne potom môžete použiť dekor s motívom kávy Cappuccino.

Nižšie uvedený obklad a dekory Moon sú dostupné len do vypredania zásob. Neprepásnite možnosť využiť výhodné výpredajové ceny!

Odporúčané kombinácie montáže: Jednofarebný obklad Moon brown je možné kombinovať s dekorom Moon brown a tobacco spolu v rámci jednej steny šachovnicovo alebo náhodne. Zvyšok stien potom môžete vykonať v jednofarebnom prevedení obkladu Moon brown alebo s akýmkoľvek bielym lesklým obkladom. Alebo môžete celú stenu poskladať len z dekoru Moon brown alebo len z dekoru Moon tobacco alebo v ich kombinácii. Podobným spôsobom môžete využiť aj dekor Moon brown s prúžkami. Dekor Moon black môžete použiť ako vertikálny alebo pozdĺžny dekoratívny pruh v kombinácii s akýmkoľvek bielym lesklým obkladom alebo z dekoru môžete vytvoriť celú stenu a zvyšok kúpeľne potom urobíte v akomkoľvek bielom lesklom obklade. Dekor Moon cappuccino cream môžete použiť ako dekoratívny pruh za vašou kuchynskou linkou v kombinácii s obkladom Moon brown alebo s akýmkoľvek iným obkladom, lesklým alebo matným, podľa vášho výberu. Popustite uzdu Vašej fantázie a zostavte si kúpeľňu podľa Vašich predstáv. Aj z výpredajovej série či jednotlivých výpredajových obkladov môže vzniknúť krásna kúpeľňa s výraznou finančnou úsporou.

REKONŠTRUUJETE ALEBO PRIPRAVUJETE NOVÉ BÝVANIE?
Len u nás vyriešite kúpeľňu aj kuchyňu vo vašom obľúbenom štýle. Bez starostí, rizika a bezpečne. Nechajte nám na seba kontakt, zavoláme vám a dohodneme si termín individuálnej schôdzky, ktorá môže prebehnúť online na diaľku. Dojednať schôdzku

Séria Pilch Moon obsahuje tieto produkty

Zobrazené 1 - 0 z 0 produktov