Doprava ZADARMO od 200 € | 13 predajní po celom Slovensku

Peronda Mumble

Filtre

Farba
design

Napriek tomu, že v sortimente máme niekoľko dlažieb imitujúcich drevo, nová veľkoformátová séria Mumble je svojím vzhľadom jedinečná. Dlažby Mumble v štyroch farbách imitujú drevo unikátnym spôsobom. Ide skôr o rustikálny vzhľad dosiek v rozmere 20x122,5, vrátane prasklín a hrčí, táto dlažba kopíruje krásu dreva vo svojej podstate. Dlažba Mumble je rezaná na presný rozmer z väčšieho formátu, nejde o dlažbu rektifikovanú, ale tejto charakteristike sa blíži. Oteruvzdornosť dlažieb Mumble sa pohybuje od III do IV - podľa farby. Dlažby Mumble sú mrazuvzdorné, nech už ich použijete v exteriéri alebo interiéri, tieto dlažby sú zárukou, že budete s ich vzhľadom trvalo spokojní. 

Dlažby Mumble môžete naviac ozvláštniť v súčasnej dobe veľmi populárnymi dekormi v štýle patchwork - TBARCELOS 20x20. Ide o dekory, ktoré se vkladajú medzi dlažbu, aby podporili rustikálny vzhľad priestoru. Dekory Barcelos existujú v 30-tich rôznych dizajnoch, sú náhodne balené do krabíc, nie je teda možné požadovať konkrétny dizajn. Tieto dekory sú dodávané na objednávku. V galérii uvádzame niekoľko z možných dizajnov týchto dekorov.  

 

REKONŠTRUUJETE ALEBO PRIPRAVUJETE NOVÉ BÝVANIE?
Len u nás vyriešite kúpeľňu aj kuchyňu vo vašom obľúbenom štýle. Bez starostí, rizika a bezpečne. Nechajte nám na seba kontakt, zavoláme vám a dohodneme si termín individuálnej schôdzky, ktorá môže prebehnúť online na diaľku. Dojednať schôdzku

Séria Peronda Mumble obsahuje tieto produkty

Zobrazené 1 - 10 z 10 produktov
Sokel Mumble Hueso 7,5x45 cm
Sokel Mumble Hueso 7,5x45 cm