Upraviť filtre
reklama
BOHO kúpeľňa

Obklady do kúpeľne

V našej ponuke obkladov do kúpeľne nájdete širokú škálu keramických obkladov, dekorov, špeciálnych tvaroviek, ale aj sklenených mozaík. Obkladačky do kúpeľne môžete vyberať v rôznych formátoch, designoch i farebných prevedeniach – od moderných a minimalistických vzorov až po tradičné rustikálne motívy. Nájdete tu štýlové kúpeľňové obklady, ktoré splnia aj tie najvyššie nároky na štýl a design.

Vyberajte obklady v obľúbenom dizajne kameňadreva alebo mramoru. Nájdete tu aj veľkoformátové obklady, ktoré sa skvele hodia nielen do modernej kúpeľne, ale svoje uplatnenie nájdu aj v celom interiéri, komerčných priestoroch, halách alebo wellness. V našej ponuke rozhodne nesmú chýbať aniobklady Rako, ktoré sú dlhoročnou zárukou kvality. Využite výhody nášho najväčšieho logistického centra kúpeľní v strednej Európe a vyberajte zobkladov do kúpeľne skladom, ktoré sú okamžite pripravené na kodoslanie.

V prípade, že stále hľadáte ten správny štýl pre vašu kúpeľňu, prejdite našu galériu kúpeľní, kde nájdete ucelené a dokonale zladené stýlové riešenia, ktoré sme pre vás pripravili v spolupráci s našimi dizajnérmi. Objavíte tu aj nevšednú kombináciu farieb a dizajnov obkladov, ktoré vám dodajú potrebnú dávku inšpirácie pre vašu novú kúpeľňu.

Vneste do vašej kúpeľne nový rozmer elegancie a komfortu. Prechádzajte vybrané série obkladov a nájdite tie pravé, ktoré odrážajú váš jedinečný vkus a štýl.

2178 produktov
Videli ste 36 z 2178 produktov