Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Kúpeľne Kalesinterflex

Sdílejte na

Detailný popis série Kalesinterflex

Veľkoformátová dlažba / obklad Kalesinterflex. Revolučná 3 – 5 mm tenká, mrazuvzdorná doska odolná žiaru i chemikáliám. Nová perspektíva v architektúre i stavebnej technológii. Umožňuje realizovať nové nápady, čím vytvára moderný spôsob bývania. Maximálna veľkosť 100 x 300 cm (matný povrch) a 66 x 300 cm (leštený povrch). Vyrába sa v matnom i leštenom variante.

Z hľadiska technologických vlastností tohto materiálu ho možno použiť takmer kdekoľvek vrátane hotelových hál, nemocníc, škôl, nákupných centier, a zároveň je vhodný aj na fasády domov. K dispozícii v 16 základných farbách + ďalších dizajnoch, napríklad v imitácii kameňa, dreva, betónu, cementu, plechu a pod.  

K materiálu Kalesinterflex sa pristupuje rovnako ako ku sklu. Rezať ho možno rezačkami na sklo a vŕtať vrtákmi na sklo. V portfóliu dodávateľa sú rôzne štandardné rozmery, na požiadanie však možno narezať akýkoľvek neštandardný formát, ktorý možno narezať zo základného formátu 100 x 300 cm priamo u dodávateľa. Jediné obmedzenie je pri leštenom povrchu, ktorý možno dodať v akomkoľvek formáte, ak nepresiahne maximálny rozmer 66 x 300 cm.

Kalesinterflex je najľahšia leštená dlažba na svete (12 kg/m2). Leštený povrch je dostupný iba v prevedení 5 mm fit (viac informácii - pozri nižšie) v maximálnom formáte 66 x 300 cm.

Podľa spôsobu použitia sa Kalesinterflex vyrába v dvoch variantoch a dvoch hrúbkach. Variant PLAIN (samotná dlažba) a variant FIT (dlažba podlepená laminom)

-      3 mm PLAIN……. obklad

-      5 mm PLAIN…….dlažba do súkromných interiérových priestorov

-      3 mm FIT………….fasády

-      5 mm FIT………….dlažba do priestorov s veľkou prevádzkou a do exteriéru

 

Cena od 1 704 Kč/m2

Odkaz na katalóg k sérii Kalesinterflex nájdete tu