Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

HACO Ventilátor s žalúziou,čas.dobehom B

Výhody

Značka
Haco
Obklady, dlažby
Ventilátory
Kat. č.:
AVPRO150T
Čítať otázky

Nástenný axiálny ventilátor s gravitačnou žalúziou a časovým dobehom AVPRO150T je určený pre odvetrávanie miestností s vyššou vlhkosťou. Je vybavený gravitačnou žalúziou, ktorá bráni spätnému prúdu vzduchu a zároveň nebráni prirodzenému prúdeniu vzduchu cez ventilátor. Aj vďaka tomu sa zlepšuje odvetrávanie miestnosti. Je vhodný pre odťah kúpeľní, kuchýň a ďalších priestorov, všade tam, kde hrozí spätný ťah, prienik nepríjemných pachov z iných domácností, ktoré sú napojené na spoločné vetracie šachty.

Ventilátor nie je možné namontovať na strop z dôvodu funkčnosti žalúzií, ktoré bránia spätnému prúdeniu vzduchu. Pre montáž do stropu doporučujeme použiť ventilátory z rady AV PLUS.

Úplný popis

Nákup

Cena:
39,68  €/ks

SKLADOM NA CENTRÁLE 3‑4 ks Aktuálna dostupnosť na predajniach Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah

Axiálny stenový ventilátor s gravitačnou žalúziou  a časovým dobehom AVPRO150T je určený pre odvetrávanie miestností s vyššou vlhkosťou. Je vybavený gravitačnou žalúziou, ktorá bráni spätnému prúdu vzduchu a zároveň nebráni prirodzenému prúdeniu vzduchu cez ventilátor. Aj vďaka tomu sa zlepšuje odvetrávanie miestnosti. Je vhodný pre odťah kúpeľní, kuchýň a ďalších priestorov, všade tam, kde hrozí spätný ťah, prienik nepríjemných pachov z iných domácností, ktoré sú napojené na spoločné vetracie šachty.

Skriňa ventilátora a krycej mriežky je vyrobená z primárneho bieleho plastu ABS, motor je uložený v odolnom polykarbonátovom puzdre, káblové priechodky sú silikónové. Sada šróbov s hmoždinkami je súčasťou balenia.

 

Technické parametre:

Označenie typu

Prietok

Štatistický tlak

Hlučnosť

Napätie

Výkon

Otáčky

AVPRO150T

218 m³/h

20 Pa

45 dB

230 V

20 W

1450 ot/min

Prevádzková teplota ventilátora je od -20 °C do 40 °C a tepelná ochrana do 125 °C. Varianta T disponuje časovým dobehom v rozsahu 2 - 23 min. Nastavenie sa vykonáva pomocou dvoch trimrov na ovládacej doske pod krycou mriežkou.

Ventilátor nie je možné namontovať na strop z dôvodu funkčnosti žalúzií, ktoré bránia spätnému prúdeniu vzduchu. Pre montáž do stropu doporučujeme použiť ventilátory z rady AV PLUS.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
1 kg
Balenie
1 ks

Technické parametre

Druh výrobku
ventilátor
Značka
Haco

Nedávno prezerané produkty