SIKO muzeum

Unikátne múzeum rodinnej firmy SIKO, ktoré vás vtiahne do príbehu budovania miliardového biznisu a prinesie pútavé spomienky na nezameniteľné kúpeľňové trendy z deväťdesiatok. Exkluzívna fotogaléria zo súkromia rodiny Valových, panoramatické kino s príbehom o budovaní „amerického sna“ v českých podmienkach a mnoho ďalších zaujímavostí. Navštívte unikátnu expozíciu, je bezobslužná, automatická, funguje v otváracích hodinách SIKO showroomu v juhočeských Čimelicích.

7+ dôvodov k návšteve SIKO Múzea

Panoramatické kino

30 rokov SIKO príbehu v 8 minútach. Nechajte sa vtiahnuť do deja budovania miliardového biznisu.

Exkluzívna fotogaléria

Máte jedinečnú možnosť nahliadnuť do súkromia kúpeľníckej rodiny. Aké sú tie najsilnejšie momenty z rodinného života Valových aj zakladateľky spoločnosti SIKO?

Kúpeľne z prvých SIKO predajní

Ružová alebo modrá keramika? Ako sa robili pred 30 rokmi pekné kúpeľne aj z toho, čo nebolo úplne najpopulárnejšie. Pretože nič iné skrátka nebolo.

Artefakty

Artefakty, ktoré významne ovplyvnili budovanie kúpeľníckeho impéria. Akú úlohu zohrala kolobežka pri budovaní prvej SIKO megapredajne v Prahe a ako vyzerali prvé firemné vizitky?

Ako rástli megapredajne

Prehľadne! Rozvoj pobočkovej SIKO siete, SIKO franchising, vývoj tržieb aj počtu zamestnancov.

Plecháče na vlastné oči

Kde to všetko začalo a ako vyzeralo vtedajšie SIKO „logistické centrum“, odkiaľ sa rozvážali prvé obkladačky do slovenských kúpeľní?

Ako sa oslavuje úspech

Obklopiť sa správnymi ľuďmi, mať tím, ktorý je hýbateľom zmien, zdoláva jednu výzvu za druhú, ktorý denne posúva SIKO na ceste za úspechom je pre nás to najcennejšie.

SIKO Kačička na zlatom piedestále

Náš kúpeľňový symbol, ktorý nájdete takmer v každej slovenskej kúpeľni. Rozdáva radosť, vykúzli úsmevy, je skvelým kúpacím parťákom pre našich najmenších a milou pozornosťou aj pre dospelákov.