Doprava ZADARMO od 200 € | 13 predajní po celom Slovensku

Moderné Art Deco kúpeľňa

Filtre

Novinka / Výpredaj
Farba
design
Dĺžka
cm
cm

Moderné Art Deco kúpeľňa

Experimentujte, rúcajte zažité konvencie. Do kúpeľní prichádzajú farby.

Kúpeľne v modernom Art Deco štýle prinášajú túžbu rúcať zažité konvencie, experimentovať a premeniť obvyklé miesto očisty na budoár poskytujúci pôžitky pre telo i dušu.

Kým sa telu dostane komfortná starostlivosť v podobe priestranného sprchovacieho kúta či pohodlnej vane, kvalitné povrchy nábytku, obkladov i sanity rozmaznávajú na dotyk a oko poteší interiér v tlmených odtieňoch akvarelových farieb. Jemne zastrených a teda veľmi elegantných. Krémové farby dodávajú interiéru vzdušnosť a výborne si rozumejú s výrazným zlatým alebo čiernym kovom, ktorého účinok príjemne zjemní. Akvarelové odtiene farieb sú ideálne pre všetkých, koho nudí neutrálna biela, sivá a hnedá, majú radi farby, ale boja sa, že ich časom omrzia.

Moderný Art Deco štýl vsádza na eleganciu, hladké línie a kvalitné materiály. Má rád jednoduché, geometrické tvary štylizované do reprezentatívnej formy a symetrie. V okázalosti a opulentnosti pôvodného poňatia Art deco ani zďaleka nemá takú záľubu.

Kúpeľne v štýle Moderné Art Deco sme navrhli v spolupráci s časopisom Moderný byt, ktorý sleduje najnovšie trendy v oblasti bývania a interiérového dizajnu u nás i vo svete. 

 

Chcem kúpeľňu v tomto štýle

REKONŠTRUUJETE ALEBO PRIPRAVUJETE NOVÉ BÝVANIE?
Len u nás vyriešite kúpeľňu aj kuchyňu vo vašom obľúbenom štýle. Bez starostí, rizika a bezpečne. Nechajte nám na seba kontakt, zavoláme vám a dohodneme si termín individuálnej schôdzky, ktorá môže prebehnúť online na diaľku. Dojednať schôdzku

Koncept Moderné Art Deco kúpeľňa obsahuje tieto produkty

Zobrazené 1 - 20 z 48 produktov