Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Závesné WC Jika Deep, zadný odpad, 70cm

Závesný invalidný klozet Deep od spoločnosti JIKA hlbokým splachovaním, doporučená výška inštalácie je 45 cm. Dĺžka klozetu je 70 cm, sedadlo a predlžovaciu sadu na pripojenie k modulu je nutné objednať zvlášť.

Úplný popis

Značka: Jika Séria: Deep Kat. č.: 2064.2.000.000.1
SKLADOM NA CENTRÁLE > 10 ks Overte si dostupnosť na predajniach
Cena:
147,97  €/ks

Odporúčaná cena: 184,97 € Ušetríte: 20% (37,00 €/ks)

Tento tovar môžete vidieť aj v našich predajniach Zobraziť predajne

Máte otázku? Pozrite sa na čo sa pýtajú ostatní Čítať otázky

Bez čoho sa nezaobídete

K tomuto produktu je potrebné dokúpiť pár nevyhnutných vecí

Obsah

Popis

JIKA Deep sa úspešne snaží priniesť do kúpeľní tvarovú a funkčnú premyslenosť, ktorá sa snaží svojou hĺbkou vydobyť si miesto napríklad práve vo vašej kúpeľni. Séria Deep vsádza na prírodné prvky, mäkko zahnuté tvary, ladné hrany, jednoduché a elegantne čisté tvary s nádychom decentného dreveného dekoru. Prečo zostávať pri zabehnutom a stále rovnakom kúpeľňovom koncepte, dizajnéri série JIKA Deep dokázali, že je stále kam posúvať a určite nezaostali ani trochu pozadu. Séria Deep je medzi zákazníkmi veľmi obľúbená a dáva príležitosť všetkým prahnúcim po útulnej, vkusnej a moderne zariadenej kúpeľni. Séria Deep zahŕňa jedinečný kúpeľňový nábytok, kombinačné WC klozety, sprchové vaničky a vodovodné batérie. Všetko v kvalite JIKA.

Značka Jika prakticky od svojho vzniku suverénne zaujíma postavenie jednotky medzi výrobcami sanitárnej keramiky v Českej republike .

Podľa posledných prieskumov pre väčšinu zákazníkov trvalo zostáva symbolom tradície a kvality. Jej expanzia na zahraničné trhy zároveň dokladá, že kvalita výrobkov v spojení s priaznivou cenou majú veľký potenciál ďalšieho rastu. Stúpa jej obľuba u zákazníkov nielen na tradičných trhoch Ukrajiny, Pobaltia alebo Ruska, ale aj v náročnej západnej Európe, na Strednom východe a v mnohých ďalších krajinách. Veľký podiel na obchodných úspechoch má široká komplexná ponuka výrobkov, vysoká kvalita spracovania aj nadštandardný servis.

Spoločnosť JIKA:

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť 22,60  kg
Balenie 1 ks

Rozmery

Hĺbka (cm) 70
Šírka (cm) 38
Výška (cm) 36

Technické parametre

Dizajn oblý
Druh odpadu zadný odpad
Druh výrobku WC
Farba popisná biela
Koncept bez bariér
Materiál keramika
Montážna sada nutné dokúpiť
Objem splachovania (l) 3/6 l
Séria Deep
Splachovanie hlboké splachovanie
Typ závesné
Výbava bez dosky
Výška WC misy bez dosky (cm) 48
Značka Jika

Otázky

Nedávno prezerané produkty