Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

WC sedadlo Laufen Living Duroplast

Elegantné WC sedadlo od známej značky LAUFEN, s veľkosťou 46,8x36,8x5,2 cm a s moderným dizajnom, je vhodnou voľbou do každej modernej kúpeľne.

Úplný popis

Záruka 2 roky Značka: Laufen Séria: Living
Bežná dodacia lehota 7 dní
Cena:
148,70  €/ks

Odporúčaná cena: 174,94 € Ušetríte: 15% (26,24 €/ks)

Tento tovar môžete vidieť aj v našich predajniach Zobraziť predajne

Máte otázku? Pozrite sa na čo sa pýtajú ostatní Čítať otázky

Kód dodávateľa: 0000010119 Kat. č.: 9243.3.000.000.1
Obsah

Popis

LAUFEN je synonymom dokonalosti, a to pokiaľ ide o formu a kvalitu remeselnej zručnosti, tak aj pre pokročilé technológie s decentným vzhľadom. Nadnárodná spoločnosť Laufen má obchodné zastúpenie v krajinách celého sveta. 

Kúpeľňa bez ohľadu na životný štýl: Návrhári kúpeľní často snívajú o možnosti vytvárať najrôznejšie štýly interiérov na základe jediného tvaru s využitím niekoľkých základných foriem. Sny sa stávajú realitou vďaka charakteristickej keramike série Living pochádzajúcej z dielne dizajnového štúdia Phoenix Design. Leitmotívom tejto bohatej kolekcie kúpeľňového vybavenia je súdobý životný štýl a celková pohoda. Kúpeľňa sa napokon už dávno transformovala z kedysi nevľúdnych a mokrých miestností do príjemnej a integrálnej súčasti modernej domácnosti. Jednotlivé keramické prvky tvoria ucelený rad so zodpovedajúcimi WC, bidetmi, vaňami a sprchovacími vaničkami, rovnako tak ako s nábytkom.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť 2,50  kg
Balenie 1 ks

Technické parametre

Druh výrobku WC sedadlo
Farba popisná biela
Materiál Duroplast
Séria
Značka Laufen

Otázky

Nedávno prezerané produkty