Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

WC sedadlo Laufen Duroplast

  • Outlet

Praktické ergonomické sedadlo na WC od známej spoločnosti LAUFEN, s veľkosťou 36,1x36,1x5,2 cm, je vhodným výberom do každej kúpeľne.

Úplný popis

SKLADOM NA CENTRÁLE < 5 ks Aktuálna dostupnosť na predajniach
Cena:
65,98  €/ks

Odporúčaná cena: 77,63 € Ušetríte: 15% (11,65 €/ks)

Tento tovar môžete vidieť aj v našich predajniach Zobraziť predajne

Máte otázku? Pozrite sa na čo sa pýtajú ostatní Čítať otázky

Kód dodávateľa: 0000010119 Kat. č.: 9103.2.062.000.1
Obsah

Popis

LAUFEN je synonymom dokonalosti, a to pokiaľ ide o formu a kvalitu remeselnej zručnosti, tak aj pre pokročilé technológie s decentným vzhľadom. Nadnárodná spoločnosť Laufen má obchodné zastúpenie v krajinách po celom svete. Podmienkou kvalitnej starostlivosti je úzky kontakt so zákazníkom.

Vyrobené s láskou: Kolekcia Florakids značky Laufen je nápaditá, pestrofarebná a hravá. Kúpeľňa, ktorá sa deťom bude zaručene páčiť. Jadrom radu Florakids je umývadlo v tvare veľkého kvetu v bielom, červenom alebo zelenom prevedení. V prostredí škôlky je možné umiestniť niekoľko umývadiel vedľa seba a vytvoriť tak dostatočne veľké odkladacie priestory. Umývadlá možno doplniť o keramické poličky v tvare mrakov zodpovedajúcej farby. Zrkadlá sa ponúkajú v červenom prevedení s kvetinovým vzorom, alebo v zelenom prevedení so vzorom húsenice. Jednotlivé komponenty zrkadiel na seba môžu nadväzovať.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť 3,00  kg
Balenie 1 ks

Technické parametre

Druh výrobku WC sedadlo
Materiál Duroplast
Značka Laufen

Otázky

Nedávno prezerané produkty