Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Stojaci WC kombi Ideal Standard Sevamix, spodný odpad, 63cm

  • Výhodná ponuka

Stojace WC z exkluzívnej série Sevamix, s hlbokým splachovaním a spodným odpadom, vrátane WC nádrže s armatúrou Dual Flush na 3/6 l, je vhodným výberom do každej kúpeľne. WC sedadlo nie je súčasťou výrobku.

Úplný popis

SKLADOM NA CENTRÁLE > 99 ks Aktuálna dostupnosť na predajniach
Cena:
85,49  €/ks

Tento tovar môžete vidieť aj v našich predajniach Zobraziť predajne

Máte otázku? Pozrite sa na čo sa pýtajú ostatní Čítať otázky

Bez čoho sa nezaobídete

K tomuto produktu je potrebné dokúpiť pár nevyhnutných vecí

Kód dodávateľa: 0000010747 Kat. č.: W914701
Obsah

Popis

O skupine Ideal Standard International

Ideal Standard International, so sídlom v Bruseli, je privátna spoločnosť vo vlastníctve Bain Capital Partners LLC a je spoločnosťou s vedúcim postavením na trhu so zariaďovacími predmetmi pre rezidenčné, komerčné i inštitucionálne projekty. Zásadnou súčasťou našej obchodnej stratégie je významné zameranie na vývoj, industrializáciu a dodávku inovatívnych kúpeľňových riešení v oblasti sanitárnej keramiky, kúpeľňových a kuchynských vodovodných batérií, wellness, nábytku a doplnkov.

Spoločnosť pôsobí vo viac ako 20 krajinách Európy, Stredného východu, Afriky a Latinskej Ameriky. S podporou 20 európskych výrobných závodov ponúkame výrobky špičkovej úrovne, ktoré spĺňajú najprísnejšie normy.

Skupiny výrobkov sú distribuované pod medzinárodnými značkami Ideal Standard, Jado a American Standard (Latinská Amerika), rovnako ako ostatných miestnych značiek, ako Armitage Shanks (Veľká Británia) Ceramica Dolomite (Taliansko), Porcher (Francúzsko) a Vidima (východná Európa).

História spoločnosti začala pred 137 rokmi v USA v malej továrni, ktorú založili dvaja írski prisťahovalci. Zaoberala sa výrobou liatinových záchodov a umývadiel.
Inovácia sa odráža v celej histórii Ideal Standard. V roku 1969 sme vyvinuli prvé závesné WC, v roku 1970 prvú kartušu s keramickými diskami, spoločnosť ako prvá predstavila sanitárny akrylát ako materiál na výrobu vaní.

Ambíciou Ideal Standard je posilňovať povedomie značky obľúbenej spotrebiteľmi a profesionálnymi užívateľmi a včas dodávať inovatívne riešenie za konkurencieschopné ceny.
Vo svojej politike na ochranu životného prostredia, Ideal Standard vyžaduje, aby všetky výrobné závody pôsobili v súlade s miestnymi i európskymi predpismi a normami.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť 28,00  kg
Balenie 1 ks

Rozmery

Hĺbka (cm) 63
Šírka (cm) 36,5
Výška (cm) 78

Technické parametre

Dizajn oblý
Druh odpadu spodný odpad
Druh výrobku WC kombi
Farba popisná biela
Materiál keramika
Montážna sada súčasťou balenia
Napúšťanie bočné 3/8"
Séria Sevamix
Splachovanie hlboké splachovanie
Typ stojaci
Výbava bez dosky
Výška WC misy bez dosky (cm) 39
Značka Ideal Standard

Otázky