Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Bidet Jika Deep závesný, vonkajší prívod

Závesný bidet biely s montážnymi otvormi zo série Deep od známej spoločnosti JIKA s otvorom na batériu. Dĺžka 51 cm.

Úplný popis

Značka: Jika Séria: Deep Kat. č.: 3061.2.000.304.1
Bežná dodacia lehota 42 dní
Cena:
81,21  €/ks

Odporúčaná cena: 101,51 € Ušetríte: 20% (20,30 €/ks)

Tento tovar môžete vidieť aj v našich predajniach Zobraziť predajne

Máte otázku? Pozrite sa na čo sa pýtajú ostatní Čítať otázky

Obsah

Popis

JIKA Deep sa úspešne snaží priniesť do kúpeľní tvarovú a funkčnú premyslenosť, ktorá sa snaží svojou hĺbkou vydobyť si miesto napríklad práve vo vašej kúpeľni. Séria Deep vsádza na prírodné prvky, mäkko zahnuté tvary, ladné hrany, jednoduché a elegantne čisté tvary s nádychom decentného dreveného dekoru. Prečo zostávať pri zabehnutom a stále rovnakom kúpeľňovom koncepte, dizajnéri série JIKA Deep dokázali, že je stále kam posúvať a určite nezaostali ani trochu pozadu. Séria Deep je medzi zákazníkmi veľmi obľúbená a dáva príležitosť všetkým prahnúcim po útulnej, vkusnej a moderne zariadenej kúpeľni. Séria Deep zahŕňa jedinečný kúpeľňový nábytok, kombinačné WC klozety, sprchové vaničky a vodovodné batérie. Všetko v kvalite JIKA.

Značka Jika prakticky od svojho vzniku suverénne zaujíma postavenie jednotky medzi výrobcami sanitárnej keramiky v Českej republike .

Podľa posledných prieskumov pre väčšinu zákazníkov trvalo zostáva symbolom tradície a kvality. Jej expanzia na zahraničné trhy zároveň dokladá, že kvalita výrobkov v spojení s priaznivou cenou majú veľký potenciál ďalšieho rastu. Stúpa jej obľuba u zákazníkov nielen na tradičných trhoch Ukrajiny, Pobaltia alebo Ruska, ale aj v náročnej západnej Európe, na Strednom východe a v mnohých ďalších krajinách. Veľký podiel na obchodných úspechoch má široká komplexná ponuka výrobkov, vysoká kvalita spracovania aj nadštandardný servis.

Spoločnosť JIKA:

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť 15,50  kg
Balenie 1 ks

Rozmery

Hĺbka (cm) 51
Šírka (cm) 36
Výška (cm) 36

Technické parametre

Dizajn oblý
Druh výrobku bidet
Materiál keramika
Prívod vody vonkajší prívod
Séria Deep
Typ závesný
Značka Jika

Otázky

Nedávno prezerané produkty