Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Vysoká umývadlová batéria stojanková Grohe GROHE I bez výpuste

Výhody

Značka
Grohe
Séria
GROHE I
Kúpeľne
Vysoké umývadlové batérie
Kat. č.:
SIKOBGEJ285
Čítať otázky
Elegantná vysoká stojanková umývadlová batéria GROHE bez výpuste. Vďaka svojej kvalite a nadčasovému dizajnu je vhodná do každej kúpeľne.

Úplný popis

Nákup

Odporúčaná cena:
398,40 € /ks
Cena:
254,00  €/ks
Ušetríte:
36%  (144,40 €/ks)

Bežná dodacia lehota 28 dní Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah
Páková umývadlová batéria DN 15, veľkosť XL, jednootvorová montáž, kovová páka, pre voľne stojace umývadielka, GROHE FeatherControl Joystick kartuša, GROHE Starlight® povrch, GROHE EcoJoy®, SpeedClean perlátor 5,7 l / min, GROHE QuickFix® Plus rychloupevňovací systém, hladké telo, flexi pripojovacie hadičky.

GROHE ponúka kvalitné vodovodné batérie, sprchy a sanitárnu techniku, ktoré sa hodia do každého interiéru aj pre každý rozpočet. Všetky produkty sa vyznačujú mimoriadnou kvalitou. Pred tým, než produkty opustia výrobnú halu, musia s úplným prehľadom prejsť mnohými záťažovými testami - najnáročnejšími vo svojej triede.

Technológia GROHE SpeedClean - vďaka ktorej produkt ľahko vyčistíte od vodného kameňa obyčajným pretrením.

Technológia GROHE FeatherControl - umožňuje väčší rozsah otáčania a náklonu páky pre ešte presnejšiu reguláciu, pričom zachováva plynulosť a jednoduchosť ovládania.

 

Technológia GROHE Starlight - Vodovodné batérie, sprchy a iné produkty GROHE budú aj po desaťročiach zaručene vyzerať rovnako ako v deň, keď ste im prepadli. Kľúč k úspechu spočíva v extra odolnej povrchovej úprave.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
3,163 kg
Balenie
1 ks

Technické parametre

Dizajn
hranatý
Druh výrobku
vysoká umývadlová batéria
Farba popisná
chróm
Materiál
mosadz
Ovládanie
páková
Prietok l/min.
5,7
Séria
GROHE I
Typ batérie
stojanková
Výbava
bez výpuste
Značka
Grohe