Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Vaňová batéria nástenná Ideal Standard Ideal Standard s vaňovým setom, 150 mm

Akčný set z vaňovej termostatickej batérie IDEAL STANDARD A5744AA a vaňového setu OPTIMA OPB005, je vhodnou voľbou do každej kúpeľne.

 

Úplný popis

Záruka 2 roky Značka: Ideal Standard Séria: Ideal Standard
SKLADOM NA CENTRÁLE > 20 ks Aktuálna dostupnosť na predajniach
Cena:
154,00  €/ks

Odporúčaná cena: 209,69 € Ušetríte: 27% (55,69 €/ks)

Tento tovar môžete vidieť aj v našich predajniach Zobraziť predajne

Máte otázku? Pozrite sa na čo sa pýtajú ostatní Čítať otázky

Kód dodávateľa: Kat. č.: SIKOBIVANTSET
Obsah

Popis

Optima

Značka Optima predstavuje široký sortiment vodovodných batérií a kúpeľňových doplnkov s vynikajúcou kvalitou a dizajnom. Produkty Optima sú vyhľadávané u zákazníkov, ktorí túžia po vysokej funkčnosti, modernom dizajne a dlhej životnosti svojho kúpeľňového vybavenia. Počiatočné písmeno "O" má pripomínať tvary typických produktov Optima, napríklad pôdorys vodovodnej batérie, alebo pohárika na kefky a iných kúpeľňových doplnkov. Názov tiež odkazuje na slovo "optimálne" - "najlepšie".

O skupine Ideal Standard International

Ideal Standard International, so sídlom v Bruseli, je privátna spoločnosť vo vlastníctve Bain Capital Partners LLC a je spoločnosťou s vedúcim postavením na trhu so zariaďovacími predmetmi pre rezidenčné, komerčné i inštitucionálne projekty. Zásadnou súčasťou našej obchodnej stratégie je významné zameranie na vývoj, industrializáciu a dodávku inovatívnych kúpeľňových riešení v oblasti sanitárnej keramiky, kúpeľňových a kuchynských vodovodných batérií, wellness, nábytku a doplnkov.

Spoločnosť pôsobí vo viac ako 20 krajinách Európy, Stredného východu, Afriky a Latinskej Ameriky. S podporou 20 európskych výrobných závodov ponúkame výrobky špičkovej úrovne, ktoré spĺňajú najprísnejšie normy.

Skupiny výrobkov sú distribuované pod medzinárodnými značkami Ideal Standard, Jado a American Standard (Latinská Amerika), rovnako ako ostatných miestnych značiek, ako Armitage Shanks (Veľká Británia) Ceramica Dolomite (Taliansko), Porcher (Francúzsko) a Vidima (východná Európa).

História spoločnosti začala pred 137 rokmi v USA v malej továrni, ktorú založili dvaja írski prisťahovalci. Zaoberala sa výrobou liatinových záchodov a umývadiel.
Inovácia sa odráža v celej histórii Ideal Standard. V roku 1969 sme vyvinuli prvé závesné WC, v roku 1970 prvú kartušu s keramickými diskami, spoločnosť ako prvá predstavila sanitárny akrylát ako materiál na výrobu vaní.

Ambíciou Ideal Standard je posilňovať povedomie značky obľúbenej spotrebiteľmi a profesionálnymi užívateľmi a včas dodávať inovatívne riešenie za konkurencieschopné ceny.
Vo svojej politike na ochranu životného prostredia, Ideal Standard vyžaduje, aby všetky výrobné závody pôsobili v súlade s miestnymi i európskymi predpismi a normami.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť 2,50  kg
Balenie 1 ks

Rozmery

Rozteč 150 mm

Technické parametre

Dizajn oblý
Druh výrobku vaňová batéria
Farba popisná chróm
Materiál mosadz
Ovládanie termostatická
Séria
Typ batérie nástenná
Výbava s vaňovým setom
Značka Ideal Standard

Otázky