Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Vaňová batéria nástenná Grohe GROHE I bez sprchového setu, 150 mm

Výhody

Značka
Grohe
Séria
GROHE I
Kúpeľne
Vaňové batérie
Kat. č.:
SIKOBGEJ222
Čítať otázky
Elegantná nástenná vaňová batéria GROHE je vďaka svojej kvalite a nadčasovému dizajnu vhodná do každej kúpeľne. Technológie tejto batérie sú XL Waterfall, Starlight® a FeatherControl Joystick.

Úplný popis

Nákup

Odporúčaná cena:
448,80 € /ks
Cena:
278,00  €/ks
Ušetríte:
38%  (170,80 €/ks)

Bežná dodacia lehota 28 dní Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah
Páková vaňová batéria, DN 15, montáž na stenu, kovová páka, GROHE FeatherControl Joystick kartuša, GROHE Starlight® povrch, GROHE XL Waterfall, integrovaná spätná klapka vo výstupe, sprchy DN 15, S-prípojky, zaistené proti spätnému toku.

GROHE ponúka kvalitné vodovodné batérie, sprchy a sanitárnu techniku, ktoré sa hodia do každého interiéru aj pre každý rozpočet. Všetky produkty sa vyznačujú mimoriadnou kvalitou. Pred tým, než produkty opustia výrobnú halu, musia s úplným prehľadom prejsť mnohými záťažovými testami - najnáročnejšími vo svojej triede.

Technológia GROHE FeatherControl - umožňuje väčší rozsah otáčania a náklonu páky pre ešte presnejšiu reguláciu, pričom zachováva plynulosť a jednoduchosť ovládania.

 

Technológia GROHE Starlight - Vodovodné batérie, sprchy a iné produkty GROHE budú aj po desaťročiach zaručene vyzerať rovnako ako v deň, keď ste im prepadli. Kľúč k úspechu spočíva v extra odolnej povrchovej úprave.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
3,14 kg
Balenie
1 ks

Rozmery

Rozteč
150 mm

Technické parametre

Dizajn
hranatý
Druh výrobku
vaňová batéria
Farba popisná
chróm
Materiál
mosadz
Ovládanie
páková
Prietok l/min.
20
Séria
GROHE I
Typ batérie
nástenná
Výbava
bez sprchového setu
Značka
Grohe