Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

HANSGROHE vaňový termostatický komplet

Výhody

Značka
Hansgrohe
Kúpeľne
Vaňové batérie
 
Termostatické batérie
Kat. č.:
SIKOBHGVANTSET
Čítať otázky
Moderný a nadčasový dizajn to je nástěnná vaňová termostatická batéria s ručnou sprchou od HANSGROHE, ktorá sa hodí do každej modernej kúpeľne, kde zaujme na prvý pohľad. Výrobky HANSGROHE sa vyznačujú najvyššou kvalitou, vynikajúcim dizajnom a určené pre dlhodobé používanie vďaka novým inováciám, technike a komfortu.
 

Úplný popis

Nákup

Odporúčaná cena:
386,22 € /ks
Cena:
209,00  €/ks
Ušetríte:
46%  (177,22 €/ks)

Bežná dodacia lehota 28 dní Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah

Termostatická nástenná batéria s výtokom 200 mm, uzatváracím a prepínacím ventilom, termostatickou kartušou a bezpečnostnou poistkou na 40oC. Ďalej potom nastaviteľné obmedzenie teploty, prietok ručnej sprchy 30 l / min, prietok vaňového výtoku 20 l / min, spätný ventil, rozmer prívodov DN 15 a spôsob pripojenia etážky. Dĺžka hadice k ručnej sprche je 1,25 m. Veľkosť sprchovej hlavice je 100 mm a maximálny prietok je 18 l / min. Prepínanie druhov prúdu je otočným kotúčom vodných lúčov a druhy prúdov tejto sprchovej hadice sú Rain, normálny prúd, prúd na zmývanie šampónu a masážny prúd.

 

Technológie sprchovej hlavice:

Technológia QuickClean okamžite odstraňuje nečistotu a usadeniny vodného kameňa v sprchách a na batériách. O to sa postarajú pružné silikónové nopky. 

 

Technológia XXLPerformance pre ručné a horné sprchy Hansgrohe s priemerom medzi 100 a 600 mm Vás zahalí do ozajstného vodného sna a postará sa vo Vašej kúpeľni o zážitok zo sprchovania vo veľkosti XXL.

 

Druhy prúdu:

Rain - Plnší sprchový dáždik, ideálny na umývanie vlasov.

 

Masážny prúd - Silný masážny prúd, ktorý cielene nabudzuje.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
4,07 kg
Balenie
1 ks

Rozmery

Rozteč
150 mm

Technické parametre

Dizajn
oblý
Druh výrobku
vaňová batéria
Farba popisná
chróm
Materiál
mosadz
Ovládanie
termostatická
Prietok l/min.
20
Typ batérie
nástenná
Výbava
s vaňovým setom
Značka
Hansgrohe