Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

GROHTHERM termostatická vanová podom.

Výhody

Značka
Grohe
Kúpeľne
Vaňové batérie
 
Termostatické batérie
Kat. č.:
SIKOBGT215
Čítať otázky

Elegantná termostatická vaňová batéria, bez podomietkového telesa, je vďaka svojej kvalite a nadčasovému dizajnu vhodná do každej modernej kúpeľne.

Podomietková batéria musí byť nainštalovaná na špeciálne podomietkové teleso Rapido T, ktoré nie je súčasťou batérie.

Úplný popis

Nákup

Odporúčaná cena:
318,00 € /ks
Cena:
189,00  €/ks
Ušetríte:
41%  (129,00 €/ks)

Bežná dodacia lehota 28 dní Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah

Termostatická sprchová batéria podomietková s 2 - cestným prepínačom medzi ručnou sprchou a vaňou, nástenná rozeta s GROHE QuickFix®, GROHE Starlight® chrómový povrch, GROHE Metal Grip ergonomicky tvarované kovové ramienka, GROHE SafeStop bezpečnostná zarážka pri 38 °C, GROHE SafeStop Plus (voliteľný) dodatočný obmedzovač teploty pri 43° C, GROHE AquaDimmer Eco so združenou funkciou : integrovaný GROHE Eco Button (úsporné tlačidlo pre úsporné sprchovanie), regulácia prietoku, bez podomietkového telesa, minimálny tlak 1,0 bar, GROHE EcoJoy® technológia pre nízku spotrebu vody a perfektný prietok.

GROHE ponúka kvalitné vodovodné batérie, sprchy a sanitárnu techniku, ktoré sa hodia do každého interiéru aj pre každý rozpočet. Všetky produkty sa vyznačujú mimoriadnou kvalitou. Pred tým, než produkty opustia výrobnú halu, musia s úplným prehľadom prejsť mnohými záťažovými testami - najnáročnejšími vo svojej triede.

Inštalácia podomietkového telesa:

 

Technológia GROHE Starlight - Vodovodné batérie a sprchy GROHE budú aj po desaťročiach zaručene vyzerať rovnako ako v deň, keď ste im prepadli. Kľúč k úspechu leží v extra odolnej povrchovej úprave.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
1,335 kg
Balenie
1 ks

Technické parametre

Dizajn
oblý
Druh výrobku
vaňová batéria
Farba popisná
chróm
Materiál
mosadz
Ovládanie
termostatická
Prietok l/min.
55
Typ batérie
podomietková
Výbava
bez podomietkového telesa
Značka
Grohe

Nedávno prezerané produkty