Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Umývadlová batéria stojanková Hansgrohe HG248 s výpusťou

Výhody

Značka
Hansgrohe
Séria
HG248
Kúpeľne
Umývadlové batérie
Kat. č.:
SIKOBHGMS275M
Čítať otázky
Moderný a nadčasový dizajn to je umývadlová batéria s výpusťou od HANSGROHE stojanková, s prietokom 5l / min, vhodná pre prietokové ohrievače, s technológiou AirPower - prisávanie vzduchu, ktorý sa potom mieša s vodou. Vzduchom obohatená voda robí kvapky plnšie, ľahšie a mäkšie. Technológia EcoSmart, vďaka ktorej batérie využíva až o 60% menej vody, než ostatné bežné produkty bez tejto technológie a vďaka tomu sa hodí do každej modernej kúpeľne, kde zaujme na prvý pohľad. Výrobky HANSGROHE sa vyznačujú najvyššou kvalitou, vynikajúcim dizajnom a sú, vďaka novým inováciám, technike a komfortu, vyrobené na dlhodobé používanie.

Úplný popis

Nákup

Cena:
111,00  €/ks

SKLADOM > 99 ks Aktuálna dostupnosť na predajniach Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah

Technológie stojankovej batérie:

Technológia AirPower mieša vodu a vzduch, vzduchom obohatená voda robí kvapky plnšie, ľahšie a mäkšie. Vaše používanie vody tým potom bude efektívnejšie.

 

Technoloógia EcoSmart - Batérie a sprchy, které sú vybavené technológiou EcoSmart, majú až o 60 percent nižšiu spotrebu vody, než bežné výrobky, bez straty komfortu. Znížite tak Vaše náklady na vodu a energie a ušetríte tak drahocenné finančné prostriedky.

 

Technológia ComfortZone - priestranné miery, vycibrená technika, intuitívne ovládanie. Skvelý dizajn, vysoké bezpečnostné normy a veľké plus v pohodlí.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
2,15 kg
Balenie
1 ks

Technické parametre

Druh výrobku
umývadlová batéria
Farba popisná
chróm
Materiál
mosadz
Ovládanie
páková
Prietok l/min.
5
Séria
HG248
Typ batérie
stojanková
Výbava
s výpusťou
Značka
Hansgrohe

Soubory ke stažení