Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Umývadlová batéria stojanková Hansgrohe HG248 s výpusťou

Moderný a nadčasový dizajn, to je umývadlová batéria s výpusťou od HANSGROHE stojanková, s technológiou AirPower - nasávanie vzduchu, ktorý sa potom mieša s vodou. Vzduchom obohatená voda robí kvapky plnšie, ľahšie a mäkšie. Technológia EcoSmart, vďaka ktorej batérie využíva až o 60% menej vody, než ostatné bežné produkty bez tejto technológie, sa hodí do každej modernej kúpeľne, kde zaujme na prvý pohľad. Výrobky HANSGROHE sa vyznačujú najvyššou kvalitou, vynikajúcim dizajnom a sú, vďaka novým inováciám, technike a komfortu, vyrobané na dlhodobé používanie.

Úplný popis

Značka: Hansgrohe Séria: HG248 Kat. č.: SIKOBHGMS275
SKLADOM NA CENTRÁLE > 99 ks Overte si dostupnosť na predajniach
Cena:
89,69  €/ks

Tento tovar môžete vidieť aj v našich predajniach Zobraziť predajne

Máte otázku? Pozrite sa na čo sa pýtajú ostatní Čítať otázky

Obsah

Popis

Technológie umyvadlovej batérie:

Technológia AirPower - mieša vodu a vzduch, vzduchom obohatená voda robí kvapky plnšie, ľahšie a mäkšie. Vaše používanie vody tým bude efektívnejšie.


 
Technógia ComfortZone - Priestranné miery, vycibrená technika, intuitívne ovládanie. Skvelý dizajn, vysoké bezpečnostné normy a veľké plus v pohodlí.
 

 

Technológia EcoSmart - Batérie a sprchy, ktoré sú vybavené technológiou EcoSmart, majú až o 60 percent nižšiu spotrebu vody, ako bežné výrobky, bez straty komfortu. Znížite tak Vaše náklady na vodu a energie a ušetríte tak drahocenné finančné prostriedky.

 

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť 1,94  kg
Balenie 1 ks

Technické parametre

Druh výrobku umývadlová batéria
Farba popisná chróm
Materiál mosadz
Ovládanie páková
Prietok l/min. 5
Séria HG248
Typ batérie stojanková
Výbava s výpusťou
Značka

Otázky