Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Umývadlová batéria stojanková Hansgrohe HG248 s výpusťou

Výhody

Značka
Hansgrohe
Séria
HG248
Kúpeľne
Umývadlové batérie
Kat. č.:
SIKOBHGMS275
Čítať otázky
Moderný a nadčasový dizajn, to je umývadlová batéria s výpusťou od HANSGROHE stojanková, s technológiou AirPower - nasávanie vzduchu, ktorý sa potom mieša s vodou. Vzduchom obohatená voda robí kvapky plnšie, ľahšie a mäkšie. Technológia EcoSmart, vďaka ktorej batérie využíva až o 60% menej vody, než ostatné bežné produkty bez tejto technológie, sa hodí do každej modernej kúpeľne, kde zaujme na prvý pohľad. Výrobky HANSGROHE sa vyznačujú najvyššou kvalitou, vynikajúcim dizajnom a sú, vďaka novým inováciám, technike a komfortu, vyrobané na dlhodobé používanie.

Úplný popis

Nákup

Cena:
89,69  €/ks

SKLADOM < 5 ks Aktuálna dostupnosť na predajniach Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah

Technológie umyvadlovej batérie:

Technológia AirPower - mieša vodu a vzduch, vzduchom obohatená voda robí kvapky plnšie, ľahšie a mäkšie. Vaše používanie vody tým bude efektívnejšie.


 
Technógia ComfortZone - Priestranné miery, vycibrená technika, intuitívne ovládanie. Skvelý dizajn, vysoké bezpečnostné normy a veľké plus v pohodlí.
 

 

Technológia EcoSmart - Batérie a sprchy, ktoré sú vybavené technológiou EcoSmart, majú až o 60 percent nižšiu spotrebu vody, ako bežné výrobky, bez straty komfortu. Znížite tak Vaše náklady na vodu a energie a ušetríte tak drahocenné finančné prostriedky.

 

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
1,943 kg
Balenie
1 ks

Technické parametre

Druh výrobku
umývadlová batéria
Farba popisná
chróm
Materiál
mosadz
Ovládanie
páková
Prietok l/min.
5
Séria
HG248
Typ batérie
stojanková
Výbava
s výpusťou
Značka
Hansgrohe

Soubory ke stažení