Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Umývadlová batéria stojanková Hansgrohe Axor Starck Organic s výpusťou

Výhody

Značka
Hansgrohe
Séria
Axor Starck Organic
Kúpeľne
Umývadlové batérie
Kat. č.:
12010000
Čítať otázky
Dizajnová batéria umývadlová AXOR STARCK ORGANIC, stojanková, s výpustom, s technológiou ComfortZone pre komfortné využitie, je praktická a vďaka svojmu modernému dizajnu sa hodí do každej modernej kúpeľne, kde zaujme na prvý pohľad.

Úplný popis

Nákup

Cena:
525,72  €/ks

Bežná dodacia lehota 28 dní Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah
Prúd vody je sprška, nastaviteľný tvar prúdu vody, prietok: 3.5 l / min, prietok pri funkcii booster: 5 l / min, oddelené nastavenie teploty a prietoku vody, odtoková súprava G , s tiahlom, vhodné aj pre prietokové ohrievače vody, vyloženie 116 mm, výška batérie 280 mm.

Axor a Philippe Starck prinášajú revolúciu, čo sa týka zaobchádzania s vodou. Základom novej kúpeľňovej kolekcie je organicko-minimalistický dizajn a obzvlášť zmyselný zážitok z vody. Axor Starck Organic zjednocuje inteligentné funkcie a ekologické hodnoty.

Technológie umývadlovej batérie:

Technológia ComfortZone - Priestranné miery, vycibrená technika, intuitívne ovládanie. Skvelý dizajn, vysoké bezpečnostné normy a veľké plus v pohodlí.

 

Technológia EcoSmart - Batérie a sprchy, ktoré sú vybavené technológiou EcoSmart, majú až o 60 percent nižšiu spotrebu vody, než bežné výrobky, bez straty komfortu. Znížite tak vaše náklady na vodu a energiu a ušetríte drahocenné finančné prostriedky. 

 

Technológia QuickClean - okamžite odstraňuje nečistotu a usadeniny vodného kameňa v sprchách a na batériách. O to sa postarajú pružné silikónové nopky. 

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
3,374 kg
Balenie
1 ks

Technické parametre

Druh výrobku
umývadlová batéria
Farba popisná
chróm
Ovládanie
kohútiková
Séria
Axor Starck Organic
Typ batérie
stojanková
Výbava
s výpusťou
Značka
Hansgrohe