Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Umývadlová batéria stojanková Grohe GROHE IV bez výpuste

Výhody

Značka
Grohe
Séria
GROHE IV
Kúpeľne
Umývadlové batérie
Kat. č.:
SIKOBGEC271
Čítať otázky
Elegantná umývadlová batéria GROHE, stojanková, bez výpuste, je vďaka svojej kvalite a nadčasovému dizajnu vhodná do každej kúpeľne. Technológie tejto batérie sú SilkMove, Starlight®, EcoJoy® a QuickFix®.

Úplný popis

Nákup

Odporúčaná cena:
183,60 € /ks
Cena:
111,00  €/ks
Ušetríte:
40%  (72,60 €/ks)

Bežná dodacia lehota 28 dní Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah
Páková umývadlová batéria DN 15, veľkosť S, jednootvorová montáž, kovová páka, keramická kartuša 28 mm, GROHE SilkMove®, s obmedzovačom teploty, GROHE Starlight® chrómový povrch, GROHE EcoJoy® perlátor 5,7 l / min, GROHE QuickFix® Plus chloupevňovací systém, hladké telo, flexi pripojovacie hadičky, minimálny tlak 1,0 bar.

GROHE ponúka kvalitné vodovodné batérie, sprchy a sanitárnu techniku, ktoré sa hodia do každého interiéru aj pre každý rozpočet. Všetky produkty sa vyznačujú mimoriadnou kvalitou. Pred tým, než produkty opustia výrobnú halu, musia s úplným prehľadom prejsť mnohými záťažovými testami - najnáročnejšími vo svojej triede.

 

Technológia GROHE EcoJoy - Všetky produkty s úspornou technológiou GROHE EcoJoy ™ sú systematicky navrhnuté tak, aby šetrili vodu a energiu a neplytvali tak vzácnymi zdrojmi.

Technológia GROHE SilkMove -
Kartuša s touto technológiou umožňuje pozvoľné a presné ovládanie toku vody a jej teploty.

 

 

Technológia GROHE Starlight - Vodovodné batérie a sprchy GROHE budú aj po desaťročiach zaručene vyzerať rovnako ako v deň, keď ste im prepadli. Kľúč k úspechu spočíva v extra odolnej povrchovej úprave.

 
 

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
2,543 kg
Balenie
1 ks

Technické parametre

Dizajn
oblý
Druh výrobku
umývadlová batéria
Farba popisná
chróm
Materiál
mosadz
Ovládanie
páková
Prietok l/min.
5,7
Séria
GROHE IV
Typ batérie
stojanková
Výbava
bez výpuste
Značka
Grohe