Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Umývadlová batéria stojanková Grohe GROHE I s výpusťou

Elegantná stojanková umývadlová batéria GROHE s výpusťou. Vďaka svojej kvalite a nadčasovému dizajnu je vhodná do každej kúpeľne.

Úplný popis

Záruka 2 roky Značka: Grohe Séria: GROHE I
SKLADOM NA CENTRÁLE 1 ks Aktuálna dostupnosť na predajniach
Cena:
166,00  €/ks

Odporúčaná cena: 300,00 € Ušetríte: 45% (134,00 €/ks)

Tento tovar môžete vidieť aj v našich predajniach Zobraziť predajne

Máte otázku? Pozrite sa na čo sa pýtajú ostatní Čítať otázky

Kód dodávateľa: Kat. č.: SIKOBGEJ275
Obsah

Popis

Páková umývadlová batéria DN 15, veľkosť S, jednootvorová montáž, kovová páka, GROHE FeatherControl Joystick kartuša, GROHE Starlight® povrch, GROHE EcoJoy® SpeedClean perlátor 5,7 l / min, GROHE QuickFix® Plus rýchloupevňovací systém, odtoková súprava DN 32, flexi pripojovacie hadičky.

GROHE ponúka kvalitné vodovodné batérie, sprchy a sanitárnu techniku, ktoré sa hodia do každého interiéru aj pre každý rozpočet. Všetky produkty sa vyznačujú mimoriadnou kvalitou. Pred tým, než produkty opustia výrobnú halu, musia s úplným prehľadom prejsť mnohými záťažovými testami - najnáročnejšími vo svojej triede.

Technológia GROHE EcoJoy - Všetky produkty s úspornou technológiou GROHE EcoJoy systematicky navrhnuté tak, aby šetrili vodu a energiu a neplytvali tak vzácnymi zdrojmi.

Technológia GROHE SpeedClean - vďaka ktorej produkt ľahko vyčistíte od vodného kameňa obyčajným pretrením.

Technológia GROHE FeatherControl - umožňuje väčší rozsah otáčania a náklonu páky pre ešte presnejšiu reguláciu, pričom zachováva plynulosť a jednoduchosť ovládania.

 

Technológia GROHE Starlight - Vodovodné batérie, sprchy a iné produkty GROHE budú aj po desaťročiach zaručene vyzerať rovnako ako v deň, keď ste im prepadli. Kľúč k úspechu spočíva v extra odolnej povrchovej úprave.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť 1,96  kg
Balenie 1 ks

Technické parametre

Dizajn hranatý
Druh výrobku umývadlová batéria
Farba popisná chróm
Materiál mosadz
Ovládanie páková
Prietok l/min. 5,7
Séria GROHE I
Typ batérie stojanková
Výbava s výpusťou
Značka Grohe

Otázky