Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Umývadlová batéria stojanková Grohe GROHE I s výpusťou

Výhody

Značka
Grohe
Séria
GROHE I
Kúpeľne
Umývadlové batérie
Kat. č.:
SIKOBGEJ275
Čítať otázky
Elegantná stojanková umývadlová batéria GROHE s výpusťou. Vďaka svojej kvalite a nadčasovému dizajnu je vhodná do každej kúpeľne.

Úplný popis

Nákup

Odporúčaná cena:
300,00 € /ks
Cena:
166,00  €/ks
Ušetríte:
45%  (134,00 €/ks)

Bežná dodacia lehota 28 dní Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah
Páková umývadlová batéria DN 15, veľkosť S, jednootvorová montáž, kovová páka, GROHE FeatherControl Joystick kartuša, GROHE Starlight® povrch, GROHE EcoJoy® SpeedClean perlátor 5,7 l / min, GROHE QuickFix® Plus rýchloupevňovací systém, odtoková súprava DN 32, flexi pripojovacie hadičky.

GROHE ponúka kvalitné vodovodné batérie, sprchy a sanitárnu techniku, ktoré sa hodia do každého interiéru aj pre každý rozpočet. Všetky produkty sa vyznačujú mimoriadnou kvalitou. Pred tým, než produkty opustia výrobnú halu, musia s úplným prehľadom prejsť mnohými záťažovými testami - najnáročnejšími vo svojej triede.

Technológia GROHE EcoJoy - Všetky produkty s úspornou technológiou GROHE EcoJoy systematicky navrhnuté tak, aby šetrili vodu a energiu a neplytvali tak vzácnymi zdrojmi.

Technológia GROHE SpeedClean - vďaka ktorej produkt ľahko vyčistíte od vodného kameňa obyčajným pretrením.

Technológia GROHE FeatherControl - umožňuje väčší rozsah otáčania a náklonu páky pre ešte presnejšiu reguláciu, pričom zachováva plynulosť a jednoduchosť ovládania.

 

Technológia GROHE Starlight - Vodovodné batérie, sprchy a iné produkty GROHE budú aj po desaťročiach zaručene vyzerať rovnako ako v deň, keď ste im prepadli. Kľúč k úspechu spočíva v extra odolnej povrchovej úprave.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
1,956 kg
Balenie
1 ks

Technické parametre

Dizajn
hranatý
Druh výrobku
umývadlová batéria
Farba popisná
chróm
Materiál
mosadz
Ovládanie
páková
Prietok l/min.
5,7
Séria
GROHE I
Typ batérie
stojanková
Výbava
s výpusťou
Značka
Grohe