Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Umývadlová batéria nástenná Grohe GROHE IV bez podomietkového telesa

Výhody

Značka
Grohe
Séria
GROHE IV
Kúpeľne
Umývadlové batérie
Kat. č.:
SIKOBGEC101
Čítať otázky
Elegantná nástenná dvojotvorová umývadlová batéria GROHE. Vďaka svojej kvalite a nadčasovému dizajnu je vhodná do každej kúpeľne. Technológie tejto batérie sú EcoJoy®, AquaGuide a Starlight®.

Úplný popis

Nákup

Odporúčaná cena:
255,60 € /ks
Cena:
164,00  €/ks
Ušetríte:
36%  (91,60 €/ks)

Bežná dodacia lehota 28 dní Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah
Umývadlová dvojotvorová batéria, veľkosť M, montáž na stenu, bez podomietkového telesa, kovová rozeta, kovová páka, GROHE Starlight® chrómový povrch, GROHE EcoJoy® perlátor 5,7 l / min, GROHE AquaGuide nastaviteľný perlátor, rozteč 110 mm, rozpätie 183 mm .

GROHE ponúka kvalitné vodovodné batérie, sprchy a sanitárnu techniku, ktoré sa hodia do každého interiéru aj pre každý rozpočet. Všetky produkty sa vyznačujú mimoriadnou kvalitou. Pred tým, než produkty opustia výrobnú halu, musia s úplným prehľadom prejsť mnohými záťažovými testami - najnáročnejšími vo svojej triede.

 

Technológie umývadlovej batérie:

Technológia GROHE EcoJoy - Všetky produkty s úspornou technológiou GROHE EcoJoy ™ sú systematicky navrhnuté tak, aby šetrili vodu a energiu a neplytvali tak vzácnymi zdrojmi.

Technológia GROHE Starlight - Vodovodné batérie, sprchy a iné produkty GROHE budú aj po desaťročiach zaručene vyzerať rovnako ako v deň, keď ste im prepadli. Kľúč k úspechu spočíva v extra odolnej povrchovej úprave.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
3,152 kg
Balenie
1 ks

Technické parametre

Dizajn
oblý
Druh výrobku
umývadlová batéria
Farba popisná
chróm
Materiál
mosadz
Ovládanie
páková
Prietok l/min.
5,7
Séria
GROHE IV
Typ batérie
nástenná
Výbava
bez podomietkového telesa
Značka
Grohe