Vážení zákazníci, informujte sa prosím o otváracej dobe SIKO predajní v dňoch 1. a 2. 11. 2016 a oneskorení zasielania tovaru z e-shopu, ďakujeme.
Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Sprchový systém s termostatickou batériou, 4 funkcie, oblý

Výhody

  • Novinky
Značka
Hansgrohe
Kúpeľne
Termostatické batérie
 
Sprchové systémy
Kat. č.:
SIKOBHGSSCE
Čítať otázky
Moderný a nadčasový dizajn to je sprchový set EcoSmart od HANSGROHE s termostatickou batériou, funkciou QuickClean, bezpečnostnou poistkou pri 40oC a vopred nastaviteľným obmedzením teplej vody. Hodí sa do každej modernej kúpeľne, kde zaujme na prvý pohľad. Výrobky HANSGROHE sa vyznačujú najvyššou kvalitou, vynikajúcim dizajnom a sú, vďaka novým inováciám, technike a komfortu, vyrobené na dlhodobé používanie
 
 

Úplný popis

Nákup

Odporúčaná cena:
472,44 € /ks
Cena:
349,00  €/ks
Ušetríte:
26%  (123,44 €/ks)

Bežná dodacia lehota 28 dní Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah
Druh sprchového prúdu je Rain, ktorý je príjemný a pri každom sprchovaní poteší telo aj myseľ. Veľkosť hornej sprchy je 160 mm, veľkosť ručnej sprchy je 100 mm, nastaviteľný uhol hornej sprchy, prietok vody je 9l/min, dĺžka ramena sprchy je 350 mm, termostat Ecostat Universal, ovládanie spotrebičov otočením rukoväte, držiak ručnej sprchy s nastaviteľnou výškou a spôsob montáže je inštalácia na stenu. Šetrite životné prostredie aj Vaše peniaze, sprchový set EcoSmart je ten pravý sprchový systém pre Vašu kúpeľňu.
 

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
4,24 kg
Balenie
1 ks

Technické parametre

Dizajn
oblý
Druh výrobku
sprchový systém
Farba popisná
biela/chróm
Materiál
mosadz
Ovládanie
termostatická
Počet funkcií
4 funkcie
Prietok l/min.
9
Výbava
s termostatickou batériou
Značka
Hansgrohe