Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Sprchový systém Hansgrohe s termostatickou batériou, 4 funkcie, oblý

Výhody

Značka
Hansgrohe
Kúpeľne
Termostatické batérie
 
Sprchové systémy
Kat. č.:
SIKOBHGSSCE
Čítať otázky
Moderný a nadčasový dizajn to je sprchový set EcoSmart od HANSGROHE s termostatickou batériou, funkciou QuickClean, bezpečnostnou poistkou pri 40oC a vopred nastaviteľným obmedzením teplej vody. Hodí sa do každej modernej kúpeľne, kde zaujme na prvý pohľad. Výrobky HANSGROHE sa vyznačujú najvyššou kvalitou, vynikajúcim dizajnom a sú, vďaka novým inováciám, technike a komfortu, vyrobené na dlhodobé používanie.
 
 

Úplný popis

Nákup

Odporúčaná cena:
513,22 € /ks
Cena:
349,00  €/ks
Ušetríte:
32%  (164,22 €/ks)

SKLADOM NA CENTRÁLE 1‑2 ks Aktuálna dostupnosť na predajniach Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah
Druh sprchového prúdu je Rain, ktorý je príjemný a pri každom sprchovaní poteší telo aj myseľ. Veľkosť hornej sprchy je 160 mm, veľkosť ručnej sprchy je 100 mm, nastaviteľný uhol hornej sprchy, prietok vody je 9l/min, dĺžka ramena sprchy je 350 mm, termostat Ecostat Universal, ovládanie spotrebičov otočením rukoväte, držiak ručnej sprchy s nastaviteľnou výškou a spôsob montáže je inštalácia na stenu. Šetrite životné prostredie aj Vaše peniaze, sprchový set EcoSmart je ten pravý sprchový systém pre Vašu kúpeľňu.
 

Technológie ručnej sprchy:

Technológia EcoSmart - Batérie a sprchy, ktoré sú vybavené technológiou EcoSmart, majú až o 60 percent nižšiu spotrebu vody, než bežné výrobky, bez straty komfortu. Znížite tak vaše náklady na vodu a energiu a ušetríte drahocenné finančné prostriedky.

Technológia QuickClean - okamžite odstraňuje nečistotu a usadeniny vodného kameňa v sprchách a na batériách. Postarajú sa o to pružné silikónové nopky.

 

 

Technológia XXLPerformance - Ručné a horné sprchy Hansgrohe s priemerom medzi 100 a 600 mm vás zahalia do ozajstného vodného sna a postarajú sa vo vašej kúpeľni o zážitok zo sprchovania vo veľkosti XXL.

 

Druhy prúdov:

Rain - Plnší sprchový dáždik, ideálny na umývanie vlasov. 

Masážny prúd - Silný masážny prúd, ktorý cielene nabudzuje. 

 

 

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
4,24 kg
Balenie
1 ks

Technické parametre

Dizajn
oblý
Druh výrobku
sprchový systém
Farba popisná
biela/chróm
Materiál
mosadz
Ovládanie
termostatická
Počet funkcií
4 funkcie
Prietok l/min.
9
Výbava
s termostatickou batériou
Značka
Hansgrohe