Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Sprchový systém Hansgrohe s termostatickou batériou, 4 funkcie, oblý

Moderný a nadčasový dizajn to je sprchový systém od HANSGROHE s termostatickou batériou, s technológiou EcoSmart, funkciou QuickClean, bezpečnostnou poistkou pri 40 oC a vopred nastaviteľným obmedzením teplej vody. Výrobky HANSGROHE sa vyznačujú najvyššou kvalitou, vynikajúcim dizajnom a sú vhodné na dlhodobé používanie, vďaka novým inováciám, technológiám a komfortu.

 
 

Úplný popis

Záruka 2 roky Značka: Hansgrohe
SKLADOM NA CENTRÁLE > 70 ks Aktuálna dostupnosť na predajniach
Cena:
349,00  €/ks

Odporúčaná cena: 513,22 € Ušetríte: 32% (164,22 €/ks)

Tento tovar môžete vidieť aj v našich predajniach Zobraziť predajne

Máte otázku? Pozrite sa na čo sa pýtajú ostatní Čítať otázky

Kód dodávateľa: Kat. č.: SIKOBHGSSCE
Obsah

Popis

Druh sprchového prúdu je Rain, ktorý je príjemný a pri každom sprchovaní poteší telo aj myseľ. Veľkosť hornej sprchy je 160 mm, veľkosť ručnej sprchy je 100 mm, nastaviteľný uhol hornej sprchy, prietok vody je 9l/min, dĺžka ramena sprchy je 350 mm, termostat Ecostat Universal, ovládanie spotrebičov otočením rukoväte, držiak ručnej sprchy s nastaviteľnou výškou a spôsob montáže je inštalácia na stenu. Šetrite životné prostredie aj Vaše peniaze, sprchový set EcoSmart je ten pravý sprchový systém pre Vašu kúpeľňu.
 

Technológie ručnej sprchy:

Technológia EcoSmart - Batérie a sprchy, ktoré sú vybavené technológiou EcoSmart, majú až o 60 percent nižšiu spotrebu vody, než bežné výrobky, bez straty komfortu. Znížite tak vaše náklady na vodu a energiu a ušetríte drahocenné finančné prostriedky.

Technológia QuickClean - okamžite odstraňuje nečistotu a usadeniny vodného kameňa v sprchách a na batériách. Postarajú sa o to pružné silikónové nopky.

 

 

Technológia XXLPerformance - Ručné a horné sprchy Hansgrohe s priemerom medzi 100 a 600 mm vás zahalia do ozajstného vodného sna a postarajú sa vo vašej kúpeľni o zážitok zo sprchovania vo veľkosti XXL.

 

Druhy prúdov:

Rain - Plnší sprchový dáždik, ideálny na umývanie vlasov. 

Masážny prúd - Silný masážny prúd, ktorý cielene nabudzuje. 

 

 

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť 4,44  kg
Balenie 1 ks

Technické parametre

Dizajn oblý
Druh výrobku sprchový systém
Farba popisná biela/chróm
Materiál mosadz
Ovládanie termostatická
Počet funkcií 4 funkcie
Prietok l/min. 9
Výbava s termostatickou batériou
Značka

Otázky