Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Sprchový systém Hansgrohe s termostatickou batériou, 4 funkcie, oblý

Výhody

Značka
Hansgrohe
Kúpeľne
Termostatické batérie
 
Sprchové systémy
Kat. č.:
SIKOBHGSSC
Čítať otázky
Moderný a nadčasový dizajn, to je sprchovací set od HANSGROHE s termostatickou batériou, funkciou QuickClean, bezpečnostnou poistkou pri 40oC a vopred nastaviteľné obmedzenie teplej vody. Hodí sa do každej modernej kúpeľne, kde zaujme na prvý pohľad. Výrobky HANSGROHE sa vyznačujú najvyššou kvalitou, vynikajúcim dizajnom a sú, vďaka novým inováciám, technike a komfortu, vyrobené pre dlhodobé používanie
 
 

Úplný popis

Nákup

Odporúčaná cena:
513,22 € /ks
Cena:
349,00  €/ks
Ušetríte:
32%  (164,22 €/ks)

Bežná dodacia lehota 28 dní Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah
Druh sprchového prúdu je Rain, ktorý je príjemný a pri každom sprchovaní poteší telo aj myseľ. Veľkosť hornej sprchy je 160 mm, veľkosť ručnej sprchy je 100 mm, nastaviteľný uhol hornej sprchy, prietok vody je 17l/min, dĺžka ramena sprchy je 350 mm, termostat Ecostat Universal, ovládanie spotrebičov otočením rukoväte, držiak ručnej sprchy s nastaviteľnou výškou a spôsob montáže je inštalácia na stenu.
 

Technológie sprchového setu:

Technológia QuickClean - okamžite odstraňuje nečistotu a usadeniny vodného kameňa v sprchách a na batériách. Postarajú sa o to pružné silikónové nopky.

 

 

Technológia XXLPerformance - Ručné a horné sprchy Hansgrohe s priemerom medzi 100 a 600 mm vás zahalia do ozajstného vodného sna a postarajú sa vo vašej kúpeľni o zážitok zo sprchovania vo veľkosti XXL.

 

 Druhy prúdov:

 Rain - Plnší sprchový dáždik, ideálny na umývanie vlasov.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
2,32 kg
Balenie
1 ks

Technické parametre

Dizajn
oblý
Druh výrobku
sprchový systém
Farba popisná
biela/chróm
Materiál
mosadz
Ovládanie
termostatická
Počet funkcií
4 funkcie
Prietok l/min.
17
Výbava
s termostatickou batériou
Značka
Hansgrohe