Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Sprchový systém Grohe s termostatickou batériou, 2 funkcie

Výhody

Značka
Grohe
Kúpeľne
Termostatické batérie
 
Sprchové systémy
Kat. č.:
SIKOBGRSC
Čítať otázky

 

Luxusný sprchový set s termostatomje vďakasvojej kvalite a nadčasovému dizajnu vhodný do každej modernej kúpeľne.Technológie tohto sprchového setu sú napríklad: SmartControl tlačidlá- ľahké ovládanie a výber režimov a výstupov prehlavovú alebo ručnú sprchu na tele termostatickej batérie. Stlačiť pre spustenie či zastavenie prúdu vody; Otočiť pre reguláciu prúdu vody, ďalej MultiSprayCoolTouchEasyLogic TurboStat. Tento produkt umožňuje použiť viac prúdov naraz.

Úplný popis

Nákup

Odporúčaná cena:
1 748,40 € /ks
Cena:
1 039,00  €/ks
Ušetríte:
41%  (709,40 €/ks)

SKLADOM NA CENTRÁLE > 5 ks Aktuálna dostupnosť na predajniach Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah

Sprchový systém s termostatom na stenu. Set obsahuje horizontálne sprchové ramienko 500 mm, nástenný SmartControl termostat, ktorý umožňuje zmenu medzi hlavovou sprchou Rainshower 360 DUO, GROHE PureRain a TrioMassage, ručnú sprcha Power & Soul 115, nástenný držiak ručnej sprchy, Silverflex sprchovú hadica 1 750 mm, minimálny prietok 10 l / min. GROHE DreamSpray® perfektné vodné lúče, GROHE Starlight® chrómový povrch, GROHE CoolTouch® ochrana proti obareniu, kompaktná kartuša s termoprvkom, GROHE EcoJoy® technológia pre nízku spotrebu vody a perfektný prietok, GROHE SafeStop bezpečnostná zarážka pri 38 ° C, SmartControl tlačidlo ON -OFF, ovládanie prúdu od EcoJoy do plného prúdu Full Flow, GROHE EasyReach ™ sprchová polička, vyrobená z bezpečnostného skla, GROHE SpeedClean - odstránenie vodného kameňa pretrením, Vnútorné WaterGuide pre dlhšiu životnosť, Twistfree - zabraňuje skrúteniu sprchovej hadice.

GROHE ponúka kvalitné vodovodné batérie, sprchy a sanitárnu techniku, ktoré sa hodia do každého interiéru aj pre každý rozpočet. Všetky produkty sa vyznačujú mimoriadnou kvalitou. Pred tým, než produkty opustia výrobnú halu, musia s úplným prehľadom prejsť mnohými záťažovými testami - najnáročnejšími vo svojej triede.

 

Technológia GROHE CoolTouch - zabezpečuje, že teplota vonkajšieho povrchu batérie nikdy neprekročí teplotu tečúcej vody. Chladiaci kanálik, ktorý je súčasťou termostatických batérií, vytvára bariéru medzi prúdom horúcej vody a chrómovým povrchom, ktorý tak nikdy nie je príliš horúci.

 

Technológia GROHE Starlight - Vodovodné batérie a sprchy GROHE budú aj po desaťročiach zaručene vyzerať rovnako ako v deň, keď ste im prepadli. Kľúč k úspechu spočíva v extra odolnej povrchovej úprave.

 

Technológia GROHE DreamSpray® - Pokročilé sprchové motory vnútri sprchovej hlavy zaručujú neustály a dôsledný rozvod vody do jednotlivých trysiek. Sprchovanie vám prinesie číru radosť, nezávisle od zvoleného režimu sprchy, ktorý vyhovuje vašej súčasnej nálade.

 

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
10,759 kg
Balenie
1 ks

Technické parametre

Druh výrobku
sprchový systém
Farba popisná
chróm
Materiál
mosadz
Ovládanie
termostatická
Počet funkcií
2 funkcie
Výbava
s termostatickou batériou
Značka
Grohe