Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Sprchový systém Grohe s termostatickou batériou, 1 funkcia

Výhody

  • Novinky
Značka
Grohe
Kúpeľne
Termostatické batérie
 
Sprchové systémy
Kat. č.:
SIKOBGRSC
Čítať otázky
Luxusný sprchový set s termostatom Rainshower System SmartControl 360 DUO je vďaka svojej kvalite a nadčasovému dizajnu vhodný do každej modernej kúpeľne. Technológie tohto sprchového setu napríklad: SmartControl tlačidlá - Ľahké ovládanie a výber režimov a výstupov pre hlavovú alebo ručnú sprchu na telese termostatické batérie. Stlačiť pre spustenie či zastavenie prúdu vody; Otočiť pre reguláciu prúdu vody. Ďalej potom MultiSpray, CoolTouch, EasyLogic a TurboStat.
 

Úplný popis

Nákup

Odporúčaná cena:
1 681,20 € /ks
Cena:
1 092,78  €/ks
Ušetríte:
35%  (588,42 €/ks)

Bežná dodacia lehota 14 dní Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah

Sprchový systém s termostatom na stenu, set obsahuje: sprchové ramienko horizontálne 500 mm, nástenný SmartControl termostat, umožňuje zmenu medzi: hlavová sprcha Rainshower 360 DUO, GROHE PureRain a TrioMassage, ručná sprcha Power & Soul 115, nástenný držiak ručnej sprchy, Silverflex sprchová hadica 1 750 mm, minimálny prietok 10 l / min. GROHE DreamSpray® perfektné vodné lúče, GROHE Starlight® chrómový povrch, GROHE CoolTouch® ochrana proti obareniu, kompaktná kartuša s termoprvkom, GROHE EcoJoy® technológia pre nízku, spotrebu vody a perfektný prietok, GROHE SafeStop bezpečnostná zarážka pri 38 ° C, SmartControl tlačidlo ON -OFF, ovládanie prúdu od EcoJoy do plného prúdu Full Flow, GROHE EasyReach ™ sprchová polička, vyrobené z bezpečnostného skla, GROHE SpeedClean - odstránenie vodného kameňa pretrením, Vnútorné WaterGuide pre dlhšiu životnosť, Twistfree - zabraňuje skrúteniu, sprchovej hadice.

GROHE ponúka kvalitné vodovodné batérie, sprchy a sanitárnu techniku, ktoré sa hodia do každého interiéru aj pre každý rozpočet. Všetky produkty sa vyznačujú mimoriadnou kvalitou. Pred tým, než produkty opustia výrobnú halu, musia s úplným prehľadom prejsť mnohými záťažovými testami - najnáročnejšími vo svojej triede.

Video nájdete tu.

 

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
10,759 kg
Balenie
1 ks

Technické parametre

Druh výrobku
sprchový systém
Farba popisná
chróm
Materiál
mosadz
Ovládanie
termostatická
Počet funkcií
1 funkcia
Výbava
s termostatickou batériou
Značka
Grohe