Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Sprchová batéria podomietková Jika Mio vrátane podomietkového telesa

Elegantná sprchová páková podomietková batéria Mio, s moderným dizajnom, s keramickou kartušou 35 mm s funkciou OPTIM ECO (možnosť obmedzenia teploty a množstva vody). Vrátane kompletu podomietkového dielu a vrchnej časti. Balenie neobsahuje sprchovú hadicu a sprchu. Vhodné na prívod 1/2 "

Úplný popis

Záruka 2 roky Značka: Jika Séria: Mio
Bežná dodacia lehota 28 dní
Cena:
66,81  €/ks

Odporúčaná cena: 83,51 € Ušetríte: 20% (16,70 €/ks)

Tento tovar môžete vidieť aj v našich predajniach Zobraziť predajne

Máte otázku? Pozrite sa na čo sa pýtajú ostatní Čítať otázky

Kód dodávateľa: 0000010119 Kat. č.: 3071.6.004.000.1
Obsah

Popis

Kúpeľňová séria Mio vystupuje z radu. Na prvý pohľad zaujme oblou, no ladnou krivkou, ktorá vás núti prísť bližšie a dotknúť sa. Výrazné zaoblené tvary, elegantné umývadlá, masívna keramika, veľké oblúky, asymetrické vane, záchody i bidety, neprehliadnuteľné sú i menšie detaily, ako je napríklad jemná vlnka na splachovacej nádržke.
Ženský dizajn, tak opísal túto sériu slávny dizajnér Peter Wirz zo švajčiarskeho Process Product Design, avšak tomu nie je len tak, muži si určite obľúbia keramiku a skrinky vyrobené z masívu, ako doplnok do svojej kúpeľne a to všetko za prijateľné ceny.

Značka Jika prakticky od svojho vzniku suverénne zaujíma postavenie jednotky medzi výrobcami sanitárnej keramiky v Českej republike .

Podľa posledných prieskumov pre väčšinu zákazníkov trvalo zostáva symbolom tradície a kvality. Jej expanzia na zahraničné trhy zároveň dokladá, že kvalita výrobkov v spojení s priaznivou cenou majú veľký potenciál ďalšieho rastu. Stúpa jej obľuba u zákazníkov nielen na tradičných trhoch Ukrajiny, Pobaltia alebo Ruska, ale aj v náročnej západnej Európe, na Strednom východe a v mnohých ďalších krajinách. Veľký podiel na obchodných úspechoch má široká komplexná ponuka výrobkov, vysoká kvalita spracovania aj nadštandardný servis.

Spoločnosť JIKA:

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť 1,44  kg
Balenie 1 ks

Technické parametre

Dizajn oblý
Druh výrobku sprchová batéria
Farba popisná chróm
Ovládanie páková
Séria Mio
Typ batérie podomietková
Výbava vrátane podomietkového telesa
Značka Jika

Otázky