Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

GROHTHERM termost.sprch.podom.,2 výstupy

Výhody

Značka
Grohe
Kúpeľne
Sprchové batérie
 
Termostatické batérie
Kat. č.:
SIKOBGT2102
Čítať otázky
Elegantná termostatická sprchová batéria bez podomietkového telesa. Vďaka svojej kvalite a nadčasovému dizajnu je vhodná do každej modernej kúpeľne.

Úplný popis

Nákup

Odporúčaná cena:
318,00 € /ks
Cena:
189,00  €/ks
Ušetríte:
41%  (129,00 €/ks)

Bežná dodacia lehota 28 dní
Sdílejte na
Obsah

Termostatická podomietková sprchová batéria  s 2-cestným prepínačom medzi sprchovou hlavicou a ručnou sprchou, nástenná rozeta s GROHE QuickFix®, GROHE Starlight® chrómový povrch, GROHE MetalGrip ergonomicky tvarované kovové ramienka, GROHE SafeStop bezpečnostná zarážka pri 38 ° C, GROHE SafeStop Plus (voliteľný ) dodatočný obmedzovač teploty pri 43 ° C, GROHE AquaDimmer Eco so združenou funkciou: - integrovaný GROHE EcoButton (úsporné tlačidlo pre úsporné sprchovanie), regulácia prietoku, bez podomietkového telesa, minimálny tlak 1,0 bar, GROHE EcoJoy® technológia pre nízku spotrebu vody a perfektný prietok.

GROHE ponúka kvalitné vodovodné batérie, sprchy a sanitárnu techniku, ktoré sa hodia do každého interiéru aj pre každý rozpočet. Všetky produkty sa vyznačujú mimoriadnou kvalitou. Pred tým, než produkty opustia výrobnú halu, musia s úplným prehľadom prejsť mnohými záťažovými testami - najnáročnejšími vo svojej triede.

Inštalácia podomietkového telesa RAPIDO T:

 

Technológia GROHE Starlight - Vodovodné batérie a sprchy GROHE budú aj po desaťročiach zaručene vyzerať rovnako ako v deň, keď ste im prepadli. Kľúč k úspechu spočíva v extra odolnej povrchovej úprave.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
1,335 kg
Balenie
1 ks

Technické parametre

Druh výrobku
sprchová batéria
Značka
Grohe

Nedávno prezerané produkty