Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

GROHTHERM termost.sprch.podom.,2 výstupy

Elegantná termostatická sprchová batéria bez podomietkového telesa. Vďaka svojej kvalite a nadčasovému dizajnu je vhodná do každej modernej kúpeľne.

Úplný popis

SKLADOM NA CENTRÁLE > 10 ks Aktuálna dostupnosť na predajniach
Cena:
189,00  €/ks

Odporúčaná cena: 318,00 € Ušetríte: 41% (129,00 €/ks)

Tento tovar môžete vidieť aj v našich predajniach Zobraziť predajne

Máte otázku? Pozrite sa na čo sa pýtajú ostatní Čítať otázky

Bez čoho sa nezaobídete

K tomuto produktu je potrebné dokúpiť pár nevyhnutných vecí

Kód dodávateľa: Kat. č.: SIKOBGT2102
Obsah

Popis

Termostatická podomietková sprchová batéria  s 2-cestným prepínačom medzi sprchovou hlavicou a ručnou sprchou, nástenná rozeta s GROHE QuickFix®, GROHE Starlight® chrómový povrch, GROHE MetalGrip ergonomicky tvarované kovové ramienka, GROHE SafeStop bezpečnostná zarážka pri 38 ° C, GROHE SafeStop Plus (voliteľný ) dodatočný obmedzovač teploty pri 43 ° C, GROHE AquaDimmer Eco so združenou funkciou: - integrovaný GROHE EcoButton (úsporné tlačidlo pre úsporné sprchovanie), regulácia prietoku, bez podomietkového telesa, minimálny tlak 1,0 bar, GROHE EcoJoy® technológia pre nízku spotrebu vody a perfektný prietok.

GROHE ponúka kvalitné vodovodné batérie, sprchy a sanitárnu techniku, ktoré sa hodia do každého interiéru aj pre každý rozpočet. Všetky produkty sa vyznačujú mimoriadnou kvalitou. Pred tým, než produkty opustia výrobnú halu, musia s úplným prehľadom prejsť mnohými záťažovými testami - najnáročnejšími vo svojej triede.

Inštalácia podomietkového telesa RAPIDO T:

 

Technológia GROHE Starlight - Vodovodné batérie a sprchy GROHE budú aj po desaťročiach zaručene vyzerať rovnako ako v deň, keď ste im prepadli. Kľúč k úspechu spočíva v extra odolnej povrchovej úprave.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť 1,34  kg
Balenie 1 ks

Technické parametre

Dizajn oblý
Druh výrobku sprchová batéria
Farba popisná chróm
Materiál mosadz
Ovládanie termostatická
Prietok l/min. 55
Typ batérie podomietková
Výbava bez podomietkového telesa
Značka Grohe

Otázky

Nedávno prezerané produkty