Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

GROHTHERM termost. sprch.podom.,1 výstup

Výhody

Značka
Grohe
Kúpeľne
Sprchové batérie
 
Termostatické batérie
Kat. č.:
SIKOBGT210
Čítať otázky
Elegantná termostatická sprchová batéria, bez podomietkového telesa. Vďaka svojej kvalite a nadčasovému dizajnu je vhodná do každej modernej kúpeľne.

Úplný popis

Nákup

Odporúčaná cena:
291,60 € /ks
Cena:
169,00  €/ks
Ušetríte:
42%  (122,60 €/ks)

Bežná dodacia lehota 28 dní Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah

Termostatická sprchová batéria je vybavená hneď niekoľkými technológiami: GROHE Starlight® chrómový povrch,GROHE MetalGrip ergonomicky tvarované kovové ramienka, GROHE SafeStop bezpečnostná zarážka pri 38 ° C, GROHE SafeStop Plus (voliteľný) dodatočný obmedzovač teploty pri 43°C, ovládanie prietoku s úsporným tlačidlom a individuálne nastaviteľnou úspornou zarážkou, keramický vršok DN 15, 180°, bez podomietkového telesa, minimálny tlak 1,0 bar, GROHE EcoJoy® technológia pre nízku spotrebu vody a perfektný prietok.

GROHE ponúka kvalitné vodovodné batérie, sprchy a sanitárnu techniku, ktoré sa hodia do každého interiéru aj pre každý rozpočet.Všetky produkty sa vyznačujú mimoriadnou kvalitou. Pred tým, než produkty opustia výrobnú halu, musia s plným prehľadom prejsť mnohými záťažovými testami - najnáročnejšími vo svojej triede

Inštalácia podomietkového telesa RAPIDO T:

 

Technológia GROHE Starlight - Vodovodné batérie, sprchy a iné produkty GROHE budú aj po desaťročiach zaručene vyzerať rovnako ako v deň, keď ste im prepadli. Kľúč k úspechu spočíva v extra odolnej povrchovej úprave.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
1,255 kg
Balenie
1 ks

Technické parametre

Dizajn
oblý
Druh výrobku
sprchová batéria
Farba popisná
chróm
Materiál
mosadz
Ovládanie
termostatická
Prietok l/min.
55
Typ batérie
podomietková
Výbava
bez podomietkového telesa
Značka
Grohe

Nedávno prezerané produkty