Staňte se fanouškem
  • Slovenčina

Drezová batéria stojanková Grohe GROHE IV s vyťahovacou sprškou

Výhody

Značka
Grohe
Séria
GROHE IV
Kúpeľne
Drezové batérie
Kuchyne
Drezové batérie stojankové
Kat. č.:
SIKOBGEC283
Čítať otázky
Elegantná stojanková drezová batéria GROHE s vyťahovacou sprškou. Vďaka svojej kvalite a nadčasovému dizajnu je vhodná do každej kuchyne. Technológie tejto batérie sú Starlight®, SilkMove® a SpeedClean.

Úplný popis

Nákup

Odporúčaná cena:
423,60 € /ks
Cena:
229,00  €/ks
Ušetríte:
46%  (194,60 €/ks)

Bežná dodacia lehota 28 dní Záruka 2 roky
Sdílejte na
Obsah
Páková drezová batéria, DN 15, vysoký výtok, jednootvorová montáž, GROHE Starlight® povrch, keramická kartuša 28 mm s GROHE SilkMove®, vyťahovacia duálna sprška - prepínanie medzi normálnym a sprchovým prúdom, prepínanie: perlátor / SpeedClean sprchový prúd, automatické spätné prepínanie na perlátor, otočná výpusť, uhol otočenia 360°, integrovaná spätná klapka, zaistené proti spätnému toku, flexi pripojovacie hadičky, rýchlomontážny systém, integrovaný obmedzovač teploty, minimálny tlak 1,0 bar.

GROHE ponúka kvalitné vodovodné batérie, sprchy a sanitárnu techniku, ktoré sa hodia do každého interiéru aj pre každý rozpočet. Všetky produkty sa vyznačujú mimoriadnou kvalitou. Pred tým, než produkty opustia výrobnú halu, musia s úplným prehľadom prejsť mnohými záťažovými testami - najnáročnejšími vo svojej triede.

Hmotnosť a balenia

Hmotnosť
2,543 kg
Balenie
1 ks

Technické parametre

Dizajn
oblý
Druh výrobku
drezová batéria
Farba popisná
chróm
Materiál
mosadz
Ovládanie
páková
Prietok l/min.
11
Séria
GROHE IV
Typ batérie
stojanková
Výbava
s vyťahovacou sprškou
Značka
Grohe